2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Akıllı Güvenlik

Yakında Stoklarda!
Nice MNMC Manyetik Pencere/Kapı Dedektörü

Nice Manyetik DedektörNice manyetik dedektör iki parçadan oluşan ve kapı, pencere gibi bölgelere oldukça basit bir şekilde yerleştirilebilen bir güvenlik ürünüdür. Güvenlik ögeleri..

1.362,97TL

Yakında Stoklarda!
Nice MNPIR Hareket Dedektörü

Nice Hareket DedektörüNice hareket dedektörü ürünü ile koridorlarınız, salonlarınız ve diğer bölgeleriniz tamamı ile güven altında. En ufak bir harekette, isteğe göre şekillenen te..

1.340,44TL

Yakında Stoklarda!
Nice MNSD Duman Dedektörü

Nice Duman DedektörüNice duman dedektörü ile evinizde herhangi bir yangın durumunda alarm aktif edilebilir, sulama sistemine komut verilebilir ve telefon ile bildirim alabilirsiniz..

1.569,48TL

Yakında Stoklarda!
Nice MNWD Su Basma Dedektörü

Nice Su Basma DedektörüNice su basma dedektörü ile herhangi bir su birikmesi durumunda anında algılama sağlanabilir. Bu sayede akıllı sistemler ile komut sağlanıp, otomatik veya uz..

3.657,11TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Akıllı Güvenlik Sistemleri


Akıllı güvenlik sistemleri ürünleri ile tüm evinizin baştan uca derinlemesine kontrolü ellerinizde. Minimum yanılma payı ile özel donatılmış yapay zeka ürünleri, siz uyurken bile tüm kontrolü 7/24 sağlıyor, En ufak bir tehditte sizi istediğiniz şekilde uyarıyor. İster alarm, ister telefon bildirimi gibi uyarılar, ışıkları yakma, aletleri çalıştırma, fotoğraf çekme gibi maksimum delil ve caydırıcılığa sahip işlemler en tasarruflu yollar ile akıllı güvenlik sistemlerinde sizleri bekliyor. Hırsızlık, deprem, yangın, su basması ve aklınıza gelebilecek diğer tüm tehditlerde kendinizi ve ailenizi güven altına alabilmek gelişen teknolojiler ile oldukça kolay şekilde sağlanabiliyor. Kırma, dökme olmadan akıllı güvenlik ürünlerini evinize uygulayın ve 7/24 rahat bir yaşamın keyfini sürün.


Bu kategori içerisinde en gelişmiş teknolojiler ile dizayn edilmiş ve birçok entegre sisteme açık, hırsızlık için akıllı kamera ve akıllı alarm sistemleri, hareket dedektörleri, duman dedektörleri, su basma dedektörleri ve deprem algılayıcı çok amaçlı ürünler en avantajlı fiyatlar ile sizleri bekliyor!

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi