2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!
Yakında Stoklarda! FAES0004

Fibaro Home Center 2 (Z-Wave Ana Kontrolör)

Fibaro

%100 Orjinal Ürün

Aynı Gün
Kargo

Vade Farksız Taksit

Havale/EFT İndirimi
2024-12-13 TRY 30601.21
  • KDV Dahil Fiyat:
    30.601,21TL
  • Havale/EFT ile ödeyin %2 indirim kazanın.

Fibaro Home Center 2


Fibaro Home Center 2 ürünü akıllı ev teknolojisi için ana kontrolör olararak adlandırdığımız merkez ürünüdür. Z-Wave teknolojisini ile çalışan tüm akıllı ev ürünleri veya Fibaro marka diğer ürünler Home Center ürünlerine ihtiyaç duymaktadır. Fibaro Home Center 2 ve Home Center Lite olarak iki adet Fibaro Z-Wave ana kontrolör bulunmaktadır. Büyük villalar, apartmanlar, oteller, fabrikalar, büyük ofisler veya kapsamlı senaryolar oluşturulacak evler için uygun olan Home Center 2 ürünü, Fibaronun bireysel kullanımdan ziyade daha çok kurumsal veya geniş çaplı kullanımlar için oluşturduğu bir üründür. Diğer kontrolörlerin bağlandığı master kontrolör olma özelliğine ve yüksek işlem kapasitesine sahiptir. Rakiplerine kıyasla karşılaştırılmayacak kadar güçlü Premium bir üründür. Home Center 2 ürünü tüm Z-Wave teknolojisine sahip ürünlerin merkez noktasıdır ve tüm ürünleri Fibaro'nun uygulaması üzerinden kontrol etmenize, sınırsız senaryolar yazmanıza, entegre şekilde çalıştırmanıza olanak tanımaktadır. Fibaro Home Center 2 ürünü alüminyum dış kasası ve sınırsız teknolojisi ile 230 Z-Wave cihazına kadar cihaza hayat verebilmektedir.

 

 

Fibaro Home Center ürünleri sayesinde en değerli yaşam alanınız olan evinize sınırsız özelleştirmelerin kapısını açıyor, dilediğiniz alanda sınırsızca geliştirmeler sağlayabiliyorsunuz. İster güvenlik, ister konfor, ister eğlence, ister işlevsellik anlamında özgürce kendi sisteminizi oluşturabilir, her geçen gün artan Z-Wave ürünlerinin hayatınıza yeni bir soluk getirmesini sağlayabilirsiniz. Her hobi, her zevk veya her iş alanı için gereklilikler ne ise dilediğiniz gibi alanlar oluşturabilir, istediğiniz gibi kontrol edebilirsiniz. Oyun odanız için sese tepki veren bir aydınlatma sistemi, mutfağınız için otomatik yada uzaktan erişimli fırınlar, ocaklar, çeşmeler, bahçeniz için uzaktan kontrollü veya saat, güneş, hava durumu bazlı sulama sistemleri, oturma odanız için derece tetikli klima yada kombi kontrolü, tüm eviniz için hırsızlık, deprem, su baskını veya yangın gibi tehlike senaryoları ile önlemler veya benzeri binlerce geliştirmeyi mümkün kılan dünyanın en gelişmiş akıllı ev cihazıdır.

 

 

İnternet Gerektirmeyen Z-Wave Teknolojisi

 

Tüm Fibaro ürünleri ve Fibaro sistemine entegre edilecek ürünler, herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan Z-Wave haberleşme protokolü ile çalışırlar. Böylece herhangi bir internet kesintisinde çalışmama durumu veya güvenlik zaafiyeti gibi pek çok zorluk ortadan tamamı ile kalkmaktadır. Evinizde herhangi bir internet bağlantısına ihtiyaç duymadan tüm senaryoları çalıştırabilir, tüm ürünleri komuta edebilirsiniz.

 

Fibaro Z-Wave

 

Ayrıca WiFi erişim yetersizliğinden çıkan sinyal yetersizliği veya çekmeme problemleri Fibaro Z-Wave teknolojisinin Access Point özelliği ile tamamen ortadan kalkmıştır. Elektrik bağlantısı ile çalışan her Fibaro ürünü, bir Access Point noktasıdır ve diğer Fibaro cihazlarına sinyal sağlamaktadır. Her ürün 60 metre çekim mesafesine sahiptir ve her Access Point ürünü aldığı sinyali 60 metre dairesel çaptan dağıtmaktadır. Böylece hem internetsiz, hemde WiFi sinyalsiz sınırsız bir dağıtım ağı oluşmaktadır ve tam erişilebilir, güvenilir bir sistem kurulmaktadır.

 

 

 

Fibaro Akıllı Ev Merkezi

Tüm Teknolojinin Kontrolü Tek Cihazda


Fibaro Home Center 2 ürünü ve yan ürünleri sayesinde evinizde bulunan tüm elektronik cihazları gelişmiş Fibaro sisteminizden kontrol etmek mümkündür. Tüm Z-Wave cihazları veya diğer Fibaro ürünlerinin yanı sıra, her hangi bir akıllı röle bağlanmış elektronik cihazların tümü emriniz altındadır. Role ürünleri sayesinde sadece akıllı ev ürünleriniz değil aydınlatma ürünleriniz, klimanız, herhangi marka televizyonunuz, çeşmeniz, kombiniz, kapılarınız, pencereleriniz, panjurlarınız, İP kameralarınız ve daha yüzlerce ev eşyanızın kontrolü telefonunuz, bilgisayarınız veya tabletiniz içerisinde. Sadece kontrol etmekle kalmıyor, eve geldiğimde ışığı aç, çıktığımda alarmı çalıştır, odama girdiğimde bilgisayarımı aç, uyuduğumda vanayı veya televizyonu kapat, kombiyi kıs, eve 10 kilometre yaklaştıysam ve hava 25 derecenin üzerinde ise klimayı çalıştır gibi birbiriyle entegre yüzlerce senaryo oluşturabilirsiniz. Multimedya sistemlerinden güvenliğe, ısıtma-soğutma sistemlerinden aydınlatmaya çok daha fazlası ister dışarıda ister odanızda elinizin altında!

 

 

 

Rakipsiz Teknoloji Altyapısı


Fibaro Home Center 2 ürünü Z-Wave teknolojisi ve rakiplerine kıyasla en iyisi diyebileceğimiz yüksek işlem kapasitesi ile desteklenmiştir. Kablosuz, montajsız olmasının yanında İntel Atom işlemcisi ve maksimum 230 Z-Wave cihazı çalıştırabilme kapasitesi ile rakip ürünlere kıyasla hem çok daha basit, pratik ve kullanışlı hemde bir o kadar hızlı, güvenilir ve yüksek kapasiteli bir yapıdadır. Fibaro Home Center ürünleri yüksek teknolojik imkanları, çok çeşitli, esnek, geliştirilebilir ve herhangi bir teknik bilgisi olmayan birinin bile kullanabileceği şekilde sunabilen tek ürün grubudur. Ayrıca LUA yazılım dili ile senaryolar geliştirebilme, daha kapsamlı ve yüksek sayıda senaryoda bile sıfır performans kaybı, 4GB kurtarma diski ve master center özelliği ile Home Center Lite versiyonuna göre çok daha güçlü ve donanımlı bir üründür.

 

 

Fibaro Güvenlik

 

Maksimum Güvenlik ve 128-BİT Şifreleme


Fibaro Home Center ürünleri her geçen gün alınan geri bildirimler sayesinde güncellemeler ile geliştirilmektedir. Fibaronun uzun yıllardır binlerce ülkede verdiği hizmeti göz önünde bulundurursak bunca yıllık geliştirmelerin ardında kusursuz bir güvenlik yatmaktadır. Tüm kilit veya kamera ürünleri otomatik olarak 128-BİT şifreli halde sisteme dahil edilmektedir ve isteğe göre sisteme dahil edilen tüm ürünlerde 128-BİT şifreleme özelliği aktif edilebilmektedir. Bunun yanında Fibaronun verileri evinizde veya başka yerde kolayca sızılabilecek sunucuların içerisinden değil, Fibaronun kendi üstün sunucularından sağlanmaktadır. Hırsızlık gibi durumlarda kameralarınızın otomatik olarak çektiği fotoğraflar sizin disklerinizde değil, internet üzerinde tutulmaktadır ve size direkt olarak mail ile ulaştırılabilmektedir. Böylece her türlü güvenlik zafiyetinin önüne geçilmektedir.

 

 

Kablosuz ve Kolay Kurulabilir, Basit Özelleştirilebilir Sistem


Tüm Fibaro ürünleri kablosuz ve kolay kurulabilen yapıdadır. Herhangi bir son kullanıcı kolayca aldığı ürünün montajını sağlayıp, sistemini kurabilir, panel üzerinden özelleştirmeler sağlayabilir, senaryolar yazabilir. Özel dokunmatik panellere ihtiyaç duymadan telefon uygulamasından veya tabletinden, bilgisayarından tüm evinin tüm kontrolünü eline alabilir.

 

 

 

 

Fibaro Akilli Priz Enerji Tasarrufu

Enerji, Isı ve Diğer Raporlamalar


Fibaro Home Center 2 kullanımı durumunda tüm Fibaro cihazlarının içerisindeki ısı sensörleri sayesinde tüm odalarınızın sıcaklığını veya kw bazında enerji tüketimi gibi rapoları panel üzerinden detaylıca takip edilebilir, bu yönde kararlarınızı verebilirsiniz. Evinizde olmadan hangi lambalarınızın yandığını, fırınınızın, ütünüzün, ocağınızın, televizyonunuzun veya diğer tüm akıllı sisteme dahil edilmiş ürünlerinizin çalışıp çalışmadığını görebilir ve aç-kapat gibi komutlar verebilirsiniz. Anlık güncel bilgilerin yanı sıra enerji tüketimi veya ısı gibi raporları aylık, yıllık bazlarda takip edebilirsiniz. Bu raporlara veya güncel verilere göre isteğe bağlı olarak telefon bildirimleri alabilir, durumlardan hızlıca haberdar olabilirsiniz.

 

 

 

Tam Esnek, Tam Entegre Sınırsız Geliştirme


Fibaro Home Center ürünlerinin en büyük özelliklerinden biri, sadece Fibaro marka ürünlerle değil, Z-Wave kablosuz haberleşme protokolünü kullanan tüm diğer marka ürünler ile çalışması ve panele dahil edilebilmesidir. Bunun yanında İP kamera sistemleri ilede uyumludur ve aynı şekilde panelinize dahil edebilir, kameralarınıza her yerden erişim sağlayabilirsiniz. Fibaro Home Center ürününe sahip olduğunuz takdirde satın alacağınız herhangi Z-Wave teknolojisine sahip modülleri (panjurlar, perdeler, kilitler, aydınlatma ürünleri, prizler, medya sistemleri veya role takılmış tüm teknolojik cihazlar) veya sensörleri (hareket, duman, karbonmonoksit, su basma, sıcaklık ve diğer) kontrol edebilir veya istediğiniz büyüklükte, senaryolara dahil edip tam otomatize sistemler oluşturabilirsiniz. Bu konudaki esnekliği ve tam yetkinlik sağlayan panelinin yanı sıra teknolojik altyapısı ile birlikte Fibaro akıllı sistemlerin merkezi için 1. sınıf bir tercihtir.

 

 

 

 

Fibaro Mobil Uygulama

Yenilenmiş ve Geliştirimiş Fibaro Smart Uygulaması


Fibaronun yeni mobil uygulaması ile birlikte gelen geliştirmeler ve hızlı çözümler, evinizden her cihazda maksimum verimi almanızı sağlıyor. Tüm Fibaro ve Fibaro bağlantılı ürünleri sisteminize dahil etmeniz durumunda mobil uygulama üzerinden tam erişim sağlayabiliyorsunuz. Geliştirilmiş mobil uygulama en çok şık görünümü, Siri, Google Asistan desteği ve yapay zeka özellikleri ile dikkat çekiyor. Fibaro ürünlerinin evinize getirdiği şıklık, dijital platformlarda bile sizlerle!

 

 

 

 

Fibaro Home Center Ürünleri

 

Fibaro Home Center 2 ürünü küçük kardeşi olan Home Center Lite'a göre daha komplike bir ürün olarak bizleri karşılamaktadır. Daha çok kurumsal alanlarda tercih edilse de, kapsamlı bir sistem oluşturmak veya büyük bir eve sahip olan kullanıcılar tarafından da sıkça tercih edilebilmektedir. Fibaro Home Center 2 ürünü alt versiyonu olan Home Center Lite ürününden 1.6 Ghz İntel Atom işlemci, 1 GB Ram, 2 GB SCL Hardisk ve 4 GB Recovery Hardisk gibi özellikler ile ayrılmıştır. Bu gibi güç odaklı üstünlüklerin yanı sıra VoİP desteği, LUA yazılım dili ile kapsamlı senaryolar oluşturabilme gibi özelleştirme seçeneklerinin daha ayrıntılı olması sebebi ile de Fibaro Home Center 2 her alanda kullanılabilir son derece güçlü ve komplike bir cihazdır. Ayrıca Alüminyum gövdesi ve siyah, beyaz olmak üzere iki renk seçeneği ile şıklık anlamında da yeni bir soluk getiren bir üründür. Fibaro'nun tüm ürünleri 100'den fazla ülkede yıllardır hizmet vermektedir ve tüm yeterlilik belgelerine sahip, dünya standartında ürünlerdir. Fibaro Home Center 2 ürünü için en avantajlı fiyat seçenekleri ve Fibaro Türkiye garantisi Kapimotoru.com.tr güvencesi ile sizlerle!

Genel Özellikler
İletişim Teknolojisi Z-Wave
Çalışma Frekansı 868.4 Mhz
Telefon Aplikasyonu Var
Senaryolara Uyumludur Evet
Fibaro Access Point (Sıçratma) Özelliği Var
Menşei Polonya
Garanti Süresi 2 Yıl Distribütör Garantisi

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi
Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi