Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Bariyer Gövdeleri

Ücretsiz Hızlı Kargo
BFT Giotto 60S Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

BFT Giotto 4MT (60S KİT)BFT Giotto bariyer serisi ürünleri, yoğun kullanıma uygun ve hızlı çalışma özelliğine sahip 24V premium ürünlerdir. Elektronik olarak ayarlanabilir lim..

5.402,10TL 5.518,39TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT MNice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümler olarak hizmet vermektedirler. Kumanda veya but..

4.845,08TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (6 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT LNice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümler olarak hizmet vermektedirler. Kumanda veya but..

6.114,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (7 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT LNice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümler olarak hizmet vermektedirler. Kumanda veya but..

6.242,20TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Bariyer sistemleri ve benzer teknolojilerde bariyer gövdeleri, tek gövde ve kit paket şeklinde ayrılmaktadır. Kit paketler tüm sistemin elemanlarını içeren ve tüm standart ihtiyaçları karşılayan, müşteriler tarafından en çok tercih edilen paketlerdir. Tek gövde ürünleri ise daha çok hali hazırdaki bariyer sisteminde kaza meydana gelmiş veya bariyer sisteminin gövdesi kullanılmayacak duruma gelmiş müşteriler tarafından tercih edilir. Fakat bu seçimler yinede sizin ihtiyacınıza göre şekillenmekte olup en doğru seçimi yapmak için bir profesyonele danışmalısınız.


Kit paketler içerisinde sistemin güvenliğini sağlayan emniyet fotoselleri, görünürlüğü maksimuma çıkaran flaşör lamba ve ledler, seçiminize göre bariyer gövdesi ve önemli birimlerden biri olan bariyer kolu yer almaktadır. Bunlar standart bir otomatik bariyer sistemleri kurdurmak, oluşturmak için oldukça yeterlidir. Diğer ihtiyaçlarınız için (Loop dedektörlü geçiş, anten ile okumalı otomatik geçiş ve diğer..) bizim ile iletişime geçmeniz, otomatik bariyer sistemleri konusunda doğru bir fiyat almanız için en doğru seçenek olacaktır.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi