2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Bariyer Gövdeleri

Nice M3 Bar 3 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M3 Bar Kollu Bariyer   Nice M3 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

38.468,35TL

Nice M5 Bar 4 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M5 Bar Kollu Bariyer 4 Metre   Nice M5 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik..

40.344,86TL

Nice M5 Bar 5 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M5 Bar Kollu Bariyer   Nice M5 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

41.630,61TL

Nice M7 Bar 7 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M7 Bar Kollu Bariyer   Nice M7 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

44.723,37TL

Yakında Stoklarda!
Nice Wide S Otomatik Kollu Bariyer (3 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT S   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

24.394,57TL

BFT Giotto 60S Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

BFT Giotto 4MT (60S KİT)   BFT Giotto bariyer serisi ürünleri, yoğun kullanıma uygun ve hızlı çalışma özelliğine sahip 24V premium ürünl..

26.931,32TL

Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT M Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümler olarak..

24.846,32TL

Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (5 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT M   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çöz&uum..

25.784,57TL

Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (6 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT L   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

33.290,59TL

Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (7 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT L   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

35.271,34TL

Gösterilen: 1 ile 11 arası, toplam: 11 (1 Sayfa)

Bariyer sistemleri ve benzer teknolojilerde bariyer gövdeleri, tek gövde ve kit paket şeklinde ayrılmaktadır. Kit paketler tüm sistemin elemanlarını içeren ve tüm standart ihtiyaçları karşılayan, müşteriler tarafından en çok tercih edilen paketlerdir. Tek gövde ürünleri ise daha çok hali hazırdaki bariyer sisteminde kaza meydana gelmiş veya bariyer sisteminin gövdesi kullanılmayacak duruma gelmiş müşteriler tarafından tercih edilir. Fakat bu seçimler yinede sizin ihtiyacınıza göre şekillenmekte olup en doğru seçimi yapmak için bir profesyonele danışmalısınız.


Kit paketler içerisinde sistemin güvenliğini sağlayan emniyet fotoselleri, görünürlüğü maksimuma çıkaran flaşör lamba ve ledler, seçiminize göre bariyer gövdesi ve önemli birimlerden biri olan bariyer kolu yer almaktadır. Bunlar standart bir otomatik bariyer sistemleri kurdurmak, oluşturmak için oldukça yeterlidir. Diğer ihtiyaçlarınız için (Loop dedektörlü geçiş, anten ile okumalı otomatik geçiş ve diğer..) bizim ile iletişime geçmeniz, otomatik bariyer sistemleri konusunda doğru bir fiyat almanız için en doğru seçenek olacaktır.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi