0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Motor Yedek Parça

Ücretsiz Hızlı Kargo
Motor Üst Kapağı (Nice Robus 600)

Nice Robus 600 Motor KapağıNice Robus 600 motorunun, kontrol kartını ve diğer iç parçaları koruyan, alyan yardımı ile sökülüp takılabilen motor kapağı bölümüdür. Eskiyen, kırılan v..

330,40TL

Nice Motor Manuel Anahtarı

Nice Kapı Motoru Manuel AnahtarNice yana kayar kapı motorları için elektrik kesilmesi gibi durumlarda motoru manuel hale getirmeye yarayan anahtar takımı. Tüm Nice marka motorlar i..

135,70TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice RBA3/C Kontrol Kartı

Nice Robus Kontrol KartıNice RBA3/C Kontrol kartı yada diğer bilinen adı ile Nice Robus 600 anakart kapaklı yapısı sayesinde, dış etkenlerden etkilenmeyen, son derece uzun ömürlü v..

980,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice ROA38 Kontrol Kartı

Nice ROA38Nice ROA38 kontrol kartı Nice Rox 600 ve Nice Robo 500 motorları için üretilmiş, son derece uzun ömürlü ve fonksiyonel bir kontrol kartıdır. Kullanıcılar arasında genelli..

755,20TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
BFT Hamal Kontrol Kartı

BFT Deimos A600 Kontrol KartıBFT Hamal kontrol kartı yada diğer bilinen isimleri ile BFT motor kontrol kartı, BFT Deimos kontrol ünitesi ürünü, Deimos A600 motoru için üretilmiş, y..

620,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice Motor Trafosu (Nice Robus 600)

Nice Robus 600 trafo yada diğer bilinen adı ile Nice transformer, Nice Robus 600 motorunun içinde bulunan trafo parçasıdır. Transformatör isimi ile de bilinebilir, oldukça önemli y..

365,80TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Yana kayar kapılar her ne kadar oldukça uzun ömürlü olsalar da, 5 veya 10 sene gibi çalışma sürelerinden sonra ufak arızalar verebilirler. Bu gibi arızalarda sistemi tamamı ile yenilemek yerine sadece sorun tespiti yapılıp tek bir parça ile sıkıntıya çözüm bulunabilir. Sizleri büyük masraftan kurtaran bu yedek parçaların tümünü bu kategori altında bulabilirsiniz. Türkiye'de, Nice yedek parça ve BFT yedek parça satışları oldukça kısıtlı ve bulunması bir hayli zor durumda. Biz Kapimotoru.com.tr olarak tüm markalarımızın, her parçasını sizler için sıfır motorlardan söküp, en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.


Kendi kapı motorunuzu biliyorsanız eğer aşağıdan seçerek, o motor ile ilgili yedek parçaların tümüne ulaşabilirsiniz, böylelikle ihtiyacınız olan yedek parçayı daha kolay ve doğru olarak bulabilirsiniz.