400 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

400 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Bariyer Sistemleri

Nice M3 Bar 3 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M3 Bar Kollu Bariyer   Nice M3 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

14.162,00TL

Nice M5 Bar 4 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M5 Bar Kollu Bariyer 4 Metre   Nice M5 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik..

15.900,00TL

Nice M5 Bar 5 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M5 Bar Kollu Bariyer   Nice M5 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

16.012,00TL

Nice M7 Bar 7 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M7 Bar Kollu Bariyer   Nice M7 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

17.079,00TL

Yakında Stoklarda!
Nice Wide S Otomatik Kollu Bariyer (3 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT S   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

9.180,00TL

Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre) Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA15 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

1.824,38TL

Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide S/M

Nice XBA19 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide bariyerler için uygundur. Wide serisi bariyerleri sitemiz üzerinde inceleyip kendi ..

1.222,72TL

BFT Giotto 60S Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

BFT Giotto 4MT (60S KİT)   BFT Giotto bariyer serisi ürünleri, yoğun kullanıma uygun ve hızlı çalışma özelliğine sahip 24V premium ürünl..

11.733,19TL

Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT M   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

10.227,00TL

Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (5 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT M   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çöz&uum..

10.654,00TL

Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA14 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

2.251,36TL

Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (6 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT L   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

13.222,00TL

Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (7 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT L   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

13.500,00TL

Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre) Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA5 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üze..

2.911,24TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Otomatik Bariyer Sistemleri


Bariyer sistemleri, otoparklarda, site girişlerinde ve ofislerde son zamanlarda inanılmaz şekilde kullanımında artış görülen sistemlerin başında gelir. Bu kadar tercih edilmesinin temel sebebi ise sistemin birçok kullanım şekline kolayca adapte olabilmesi, ihtiyaca yönelik şekillenmesidir. Site girişleri için, antenli etiket okumalı bir şekilde çalıştırılabilirken, aynı zamanda buton veya kumanda ile de çalıştırılabilir. Ofisler için ise loop dedektörü ve diğer birçok ihtiyaca yönelik çözüm ile sunulabilir. Bu kadar çeşitli bir kullanım ağına sahipken ve aynı zamanda işleri böylesine kolaylaştıran bu sistem bu sebeplerden dolayı sıkça tercih edilir. Bunların yanında çok uçuk rakamlar ile değilde, kullanıcı kitlesinin rahatça karşılayabileceği bir fiyat aralığına sahip olması.


Bariyer sistemleri ve çeşitlerinin birçok modeli ve bu modellere göre çeşitli özellikleri bulunuyor. Yoğun kullanıma uygun olması, kol uzunluğu, güvenlik sistemleri, senkronize çalışma uygunluğu ve bunlar gibi daha birçok özellik modellere göre şekillenirken, kendi bölgenize en uygun bariyer bulmak bir hayli zorlaşıyor diyebiliriz. Eğer, seçim yapmakta sıkıntı çekiyor, bölgenize uygun bariyer sistemleri bulamıyorsanız, bizim ile iletişime geçerek ve bölgenizin detaylarını anlatarak en doğru bariyer sistemini bulmanıza ve kurmanıza yardımcı olabiliriz. Uzun tecrübelerimizin verdiği bilgi birikimi ile en doğru bariyeri sizin ile beraber seçelim. Size en uygun markayı, modeli ve aksesuarları tamamlayalım. Otomatik bariyer sistemleri ve çevre ürünlerini en uygun fiyatlar ile bu kategori altında bulabilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi