2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Otopark Bariyeri

Nice M3 Bar 3 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M3 Bar Kollu Bariyer   Nice M3 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

38.468,35TL

Nice M5 Bar 4 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M5 Bar Kollu Bariyer 4 Metre   Nice M5 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik..

40.344,86TL

Nice M5 Bar 5 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M5 Bar Kollu Bariyer   Nice M5 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

41.630,61TL

Nice M7 Bar 7 Metre Otomatik Kollu Bariyer (Kit Paket)

Nice M7 Bar Kollu Bariyer   Nice M7 Bar yoğun kullanım gerektiren bölgeler için tasarlanmış son derece güçlü ve stabil bir otomatik kollu bariye..

44.723,37TL

Yakında Stoklarda!
Nice Wide S Otomatik Kollu Bariyer (3 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT S   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

24.394,57TL

Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre) Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA15 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

3.475,01TL

Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide S/M

Nice XBA19 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide bariyerler için uygundur. Wide serisi bariyerleri sitemiz üzerinde inceleyip kendi ..

2.641,01TL

BFT Giotto 60S Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

BFT Giotto 4MT (60S KİT)   BFT Giotto bariyer serisi ürünleri, yoğun kullanıma uygun ve hızlı çalışma özelliğine sahip 24V premium ürünl..

26.931,32TL

Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (4 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT M Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümler olarak..

24.846,32TL

Nice Wide M Otomatik Kollu Bariyer (5 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT M   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çöz&uum..

25.784,57TL

Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA14 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

4.378,51TL

Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (6 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT L   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

33.290,59TL

Nice Wide L Otomatik Kollu Bariyer (7 MT) (Kit Paket)

Nice Wide Bariyer KİT L   Nice Wide Bariyer modelleri, birçok otopark, site veya ofis girişi gibi birçok alana oldukça kaliteli çözümle..

35.271,34TL

Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre) Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA5 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üze..

5.504,41TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 15 (1 Sayfa)

Otomatik Bariyer Sistemleri

Bariyer sistemleri, otoparklarda, site girişlerinde ve ofislerde son zamanlarda inanılmaz şekilde kullanımında artış görülen sistemlerin başında gelir. Bu kadar tercih edilmesinin temel sebebi ise sistemin birçok kullanım şekline kolayca adapte olabilmesi, ihtiyaca yönelik şekillenmesidir. Site girişleri için, antenli etiket okumalı bir şekilde çalıştırılabilirken, aynı zamanda buton veya kumanda ile de çalıştırılabilir. Ofisler için ise loop dedektörü ve diğer birçok ihtiyaca yönelik çözüm ile sunulabilir. Bu kadar çeşitli bir kullanım ağına sahipken ve aynı zamanda işleri böylesine kolaylaştıran bu sistem bu sebeplerden dolayı sıkça tercih edilir. Bunların yanında çok uçuk rakamlar ile değilde, kullanıcı kitlesinin rahatça karşılayabileceği bir fiyat aralığına sahip olması.

 

Otopark bariyeri ve çeşitlerinin birçok modeli ve bu modellere göre çeşitli özellikleri bulunuyor. Yoğun kullanıma uygun olması, kol uzunluğu, güvenlik sistemleri, senkronize çalışma uygunluğu ve bunlar gibi daha birçok özellik modellere göre şekillenirken, kendi bölgenize en uygun bariyer bulmak bir hayli zorlaşıyor diyebiliriz. Eğer, seçim yapmakta sıkıntı çekiyor, bölgenize uygun otopark bariyer sistemleri bulamıyorsanız, bizim ile iletişime geçerek ve bölgenizin detaylarını anlatarak en doğru otopark bariyeri sistemini bulmanıza ve kurmanıza yardımcı olabiliriz. Uzun tecrübelerimizin verdiği bilgi birikimi ile en doğru otopark bariyeri sizin ile beraber seçelim. Size en uygun markayı, modeli ve aksesuarları tamamlayalım. Otomatik kollu bariyer sistemleri ve çevre ürünlerini en uygun fiyatlar ile bu kategori altında bulabilirsiniz.

 

Kollu Bariyer Sistemi

Kollu bariyer sistemi ürünleri otopark, site, apartman, kamu alanı ve işletme giriş çıkışları için muhteşem bir organizatör olurken, bu ürünlerin farklı çalışma prensibine sahip modelleride görece daha az olsa da kullanımdadır. Kollu bariyer sistemleri modellerine ek olarak fiyat olarak avantajsız kalan fakat fayda ve kullanım pratikliği, dayanıklılık gibi alanlarda daha iyi olan mantar bariyer modelleri mevcuttur. Kollu bariyer sistemleri ürünlerine ek olarak mantar bariyer fiyatları ve modelleri ile 2. bir seçenek olarak kullanıcıları karşılar. Fakat tüm avantajlarının yanında gerçekten ulaşılması zor maliyetler ve zor montaj koşulları kullanıcıları kollu otopark bariyeri ürünlerine itmektedir. Halen en verimli yollardan biri olarak görülen otopark bariyeri ürünleri arasında sıkça tercih edilen markalar vardır. Bu markalar arasında Nice bariyer ürünleri ve BFT bariyer ürünlerien popüler olanlarıdır ve fiyat/performans açısından kesinlikle tavsiye ettiğimiz ürünlerdir.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi