400 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

400 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Kargo & Teslimat

Yurt içinde verilen tüm siparişlerde, ürünler, firmamızın anlaşmalı olduğu Sürat Kargo ile tarafınıza verilen siparişten sonra 1 ile 7 iş günü içerisinde kargoya verilecektir. Resmi süre 1 ile 7 gün arasında olsa da genelde bir sorun yaşanmadığı takdirde saat 16:00'dan önce verilen siparişler aynı gün kargolanarak sizlere ulaştırılır.


  • Kargo ücretlerimiz, 200 TL ve üzeri alışverişlerin tümünde ücretsizdir, bu tutarın altındaki siparişler için ise sabit fiyat şeklinde 7.90 TL olarak ücretlendirilir.
  • Kapıda ödeme seçeneği, ürün veya fiyat farketmeksizin 12.90 TL şeklinde ekstra ücretlendirilmektedir.
  • Ödeme gerçekleştikten ve onaylandıktan sonra siparişleriniz en kısa sürede hazırlanarak kargoya ulaştırılır.
  • Yanlış ürün alımlarından veya fikir değiştirme sebeplerinden doğan ürün değişimi işlemleri veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak tüm kargo masrafları müşteriye aittir.
  • Teslimatınızın yapılmaması, çok fazla gecikmesi veya diğer benzeri konularda telefon ile yada mailden bizlere ulaşabilirsiniz.Bilgilendirme & Kargo Takibi

Siparişinizi oluştururken vermiş olduğunuz cep telefonu numaranıza, siparişiniz kargoya verildikten sonra KAPIMOTORU başlıklı SMS bilgi platformumuz tarafından otomatik olarak takip numaranız ve takip linkiniz iletilecektir. Böylece kargonuzun tüm sürecini, izleyebilecek ve nerede olduğunu görebileceksiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi