Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Kumanda Alıcıları

Cuppon Butonlu Kepenk AlıcıKepenk ve panjurlar için alıcı görevi görmektedir. Kolayca bağlantısı sağlanabilir ve basit şekilde uygulanabilir bir kumanda alıcısıdır. 220V besleme il..

112,00TL

Cuppon SP-22 Panjur Alıcı

Cuppon Panjur AlıcıPanjur, kepenk, otomasyon uygulamalarını yönetmek için alıcı kartı olarak bilinmektedir. Kepenk ve Panjur sistemleri için tüp motorlar ile birlikte kullanılmakta..

139,90TL

Cuppon TR-22 Plus Trafolu Alıcı

Cuppon Trafolu AlıcıKepenk ve panjurlar için trafolu alıcı görevi görmektedir. Kolayca bağlantısı sağlanabilir ve basit şekilde uygulanabilir bir kumanda alıcısıdır. 220V besleme i..

147,50TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice OXİ2 Harici Kumanda Alıcısı Nice OXİ2 Harici Kumanda Alıcısı

Nice OXİ2 Harici Kumanda AlıcısıNice OXİ2 harici kumanda alıcısı sayesinde, Nice marka sistemlerin dışındaki ürünlere de Nice kumanda tanıtma imkanı doğuyor. Diğer otomatik kapı mo..

329,90TL 330,40TL

Otomatik Kepenk AlıcısıCuppon kepenk kumanda alıcısı yada kepenk kumanda alıcı kartı ürünü, tüm otomatik kepenk sistemleri ürünleri ile uyumlu şekilde çalışabilen son derece esnek ..

79,90TL 119,90TL

Cuppon Otomatik Kepenk Kumanda Alıcısı (SN-32)

Otomatik Kepenk Alıcı KartıCuppon otomatik kepenk kumanda alıcısı fiyatları ile ön plana çıkan bir üründür. Diğer ürünlerin aksine sadece ekonomik değil, aynı zamanda son derece ka..

64,90TL 118,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı

Nice MC200 AlıcıNice MC200 kepenk alıcısı sayesinde, evinizde, ofisinizde bulunan her türlü kepenk, panjur ve benzeri ürünlere Nice kumanda modellerinin tanıtımını gerçekleştirebil..

290,28TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice O-BOX Programlama Cihazı

Nice O-BoxNice O-BOX programlama cihazı, bilgisayar üzerinden Nice özel yazılımı aracılığı ile kumandaları ve alıcıları, fonksiyonel şekilde programlamaya yarar. Son derece pratik ..

1.259,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice OXİ Uzaktan Kumanda Alıcısı

Nice OXİ Kumanda AlıcısıÇok kullanışlı ve fonksiyonel bir kumanda alıcısıdır. Soketli yapısı sayesinde motora kolayca bağlanıp sökülebilir. İçinde kayıtlı olan kumandalar motor değ..

202,96TL

Cuppon SN12 Kumanda Alıcısı (Tek Alıcı)

Cuppon SN12 Kumanda ModülüKumanda alıcısı ürünü, tüm otomatik sistemler için hem ekonomik hemde oldukça kaliteli bir alıcı çözümüdür. Oldukça basit bir kurulumu olan bu kumanda mod..

90,00TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)
Uzaktan komut ile sistemi çalıştırmayı sağlayan, son derece pratik bir çözüm olan otomatik geçiş sistemleri kumanda alıcılarını bu kategori altında bulabilirsiniz. Nice alıcı, Faac alıcı ve BFT alıcı modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.
Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimizden WhatsApp ile destek alın.
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi