Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Kumanda Alıcıları

Nice OXİ2 Harici Kumanda AlıcısıNice OXİ2 harici kumanda alıcısı sayesinde, Nice marka sistemlerin dışındaki ürünlere de Nice kumanda tanıtma imkanı doğuyor. Diğer otomatik kapı mo..

499,38TL

Cuppon Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası Cuppon Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası
  • Çok Satan Ürün

Otomatik Kepenk Alıcısı   Cuppon kepenk kumanda alıcısı yada kepenk kumanda alıcı kartı ürünü, tüm otomatik kepenk sistemleri ürünleri ile uyum..

130,00TL

DMR Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası (Fotosel ve Flaşör Bağlantılı) DMR Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası (Fotosel ve Flaşör Bağlantılı)
  • Çok Satan Ürün

Fotosel Bağlanabilir Otomatik Kepenk Alıcısı   Otomatik Kepenk Alıcısı kolay montaj ve basit kuruluma sahip, tüm motorlu kepenk sistemleri ile uyumlu son derece pratik ..

120,00TL 130,00TL

Nice O-BOX Programlama Cihazı

Nice O-BoxNice O-BOX programlama cihazı, bilgisayar üzerinden Nice özel yazılımı aracılığı ile kumandaları ve alıcıları, fonksiyonel şekilde programlamaya yarar. Son derece pratik ..

1.899,80TL

Nice OXİ Uzaktan Kumanda Alıcısı

Nice OXİ Kumanda Alıcısı   Çok kullanışlı ve fonksiyonel bir kumanda alıcısıdır. Soketli yapısı sayesinde motora kolayca bağlanıp sökülebilir. İçinde..

295,00TL

Ön Sipariş
Busto Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası (Rolling Kod) Busto Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası (Rolling Kod)

Rolling Otomatik Kepenk Alıcısı   Otomatik Kepenk Alıcısı kolay montaj ve basit kuruluma sahip, tüm motorlu kepenk sistemleri ile uyumlu son derece pratik bir ür&u..

79,90TL 110,00TL

Nice MC200 AlıcıNice MC200 kepenk alıcısı sayesinde, evinizde, ofisinizde bulunan her türlü kepenk, panjur ve benzeri ürünlere Nice kumanda modellerinin tanıtımını gerçekleştirebil..

481,74TL

Busto PT12 Otomatik Kapı GSM Modülü

Busto PT12 GSM Modülü   Busto PT12 ile bir arama sayesinde elektrikli kapı kilidi, kapı motoru, bariyer sistemleri gibi sistemleri aktif etmek mümkü..

740,00TL

Busto APT8 Otomatik Kapı GSM Modülü
  • Çok Satan Ürün

Busto GSM Kontrollü Modül (Kilit - Motor - Bariyer)   Busto APT8 ile bir arama sayesinde elektrikli kapı kilidi, kapı motoru, bariyer sistemleri gibi sistemleri ak..

620,00TL

Nice TT1N Panjur Alıcısı

Nice TT1N Kepenk/Panjur Alıcısı Nice TT1N ürünü tüm kepenk ve panjur modellerinde alıcı görevi ile kullanılanbilen, kompakt küçük tasarım..

550,00TL

Cuppon SN12 Kumanda Alıcısı (Tek Alıcı)

Cuppon SN12 Kumanda Modülü   Kumanda alıcısı ürünü, tüm otomatik sistemler için hem ekonomik hemde oldukça kaliteli bir alıcı &cc..

155,00TL

BFT Clonix 2E Harici Kumanda Alıcısı (128 Kapasiteli)

BFT Clonix 2EBFT Clonix 2E harici kumanda alıcısı 128 kullanıcı kapasitesi ile tüm motorlara BFT kalitesini sunuyor. Harici şekilde bağlanabilir ve BFT kumandalar için uzaktan kopy..

511,70TL

Cuppon Butonlu Kepenk AlıcıKepenk ve panjurlar için alıcı görevi görmektedir. Kolayca bağlantısı sağlanabilir ve basit şekilde uygulanabilir bir kumanda alıcısıdır. 220V besleme il..

159,30TL

Cuppon SP-22 Panjur Alıcı

Cuppon Panjur Alıcı   Panjur, kepenk, otomasyon uygulamalarını yönetmek için alıcı kartı olarak bilinmektedir. Kepenk ve Panjur sistemleri için tüp m..

160,00TL

Cuppon Otomatik Kepenk Kumanda Alıcısı (SN-32)

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı   Cuppon otomatik kepenk kumanda alıcısı fiyatları ile ön plana çıkan bir üründür. Diğer ürünlerin aksine sa..

90,00TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

Kumanda Alıcısı

 

Kumanda alıcıları, mevcut otomatik kapı, otomatik kepenk, bariyer veya diğer sistemlerin aç-kapa gibi komutlarına tetik veren cihazlardır. Kumandadan gelen sinyali algılar ve istediğiniz şekilde sisteminizin çalışmasını sağlar. Böylesine basit bir mantığa sahip olduğu için belirli kategorilerin ürünleri, tüm sistemler ile uyum sağlamaktadır. Örneğin kepenk alıcısı ürünleri marka farketmeksizin her kepenkte kullanılabilir veya kapı motoru alıcıları her kapı motorunda kullanılabilir. Böylece sistemler bu ürünler sayesinde kullanıcıya sınırsız seçenek sunmaktadır. Herhangi marka bir kepenk kullanıyorsanız ve kapı motorunuz Nice marka ise, bir Nice marka kepenk alıcısı alarak tek kumandadan hem kepenk sisteminizi hemde kapı sisteminizi kontrol edebilirsiniz. Yada hali hazırda sistemde kullandığınız kumandanızı beğenmiyorsanız, sisteminize göre bir alıcı alıp, bu alıcının kumandalarını kullanmaya başlayabilirsiniz. Bu doğrultuda dikkat etmeniz gereken iki nokta bulunuyor, bunlardan ilki sisteminize uygun bir alıcı almanız, yani herhangi bir kepenk sisteminiz varsa, kapı motoru alıcısı değil kepenk alıcısı almanız gerekmektedir. İkincil olarak ise her marka alıcı, kendi kumandası ile çalışmaktadır yani Nice marka bir alıcı aldıysanız Nice marka kumandaları kullanmaya başlayabilirsiniz veya Cuppon marka bir alıcıda Cuppon marka kumanda kullanabilirsiniz.

 

Her markanın genellikle tüm ürünlere özel alıcıları bulunmaktadır, bu sebeple ihtiyacınız olan veya beğendiğiniz kumandaya göre alıcı almak mantıklı olacaktır. Yada 2 kumanda ile beraber sunulan avantaj paketlerden alarak, çok daha ekonomik fiyatlara sisteminizi özelleştirebilir, çalışır hale getirebilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi