0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Flaşör Lambalar

BFT Radius Flaşör Lamba 230 VoltBFT Radius Flaşör yada diğer ismi ile tepe lambası, bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri ve daha birçok otomatik geçiş sisteminde kullanılab..

160,00TL

BFT Radius Flaşör Lamba 24 VoltBFT Radius Flaşör yada diğer ismi ile tepe lambası, bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri ve daha birçok otomatik geçiş sisteminde kullanılabi..

180,00TL

Nice ELAC Flaşör (Tepe Lambası)

Nice ELAC 220-230 Volt AC Flaşör LambaNice ELAC Flaşör, 220 ila 230 Volt AC akım ile çalışmaktadır. Bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri, endüstriyel kapılar ve diğer birço..

159,30TL

Nice ELDC Flaşör (Tepe Lambası)

Nice ELDC 12-36 Volt DC Flaşör LambaNice ELDC Flaşör, 12 ila 36 Volt DC akım ile çalışmaktadır. Bariyer sistemleri, otomatik kapı sistemleri, endüstriyel kapılar ve diğer birçok ot..

202,96TL

Cuppon Flaşör LambaCuppon flaşör lamba LED özelliği sayesinde oldukça uzun ömürlü ve bir o kadarda tasarruflu bir tepe lambasıdır. Sistemler çalışır durumda iken yanıp sönerek gere..

120,00TL 132,16TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Flaşör Lamba (Tepe Lambası)


Flaşör lambalar kategorisi altında görünürlüğü ve güvenliği sağlayan, sistemin çalıştığını ve dikkatli olunması gerektiğini çevreye bildiren tepe lambası ürünlerini bulabilirsiniz. Bu ürünler güvenliği sağlamanın yanı sıra estetik ve dinamik görüntüsü ile bölgenize renk katar. Karanlık zamanlarda, sistemin çalıştığını etrafa bildirmek, olası kazaları en aza indirger. Bu sebeple flaşör lamba ürünleri son derece önemli aksesuarlardan biridir. Birçok otomatik geçiş sisteminde kullanılan tepe lambası ürünleri KİT paketlerin içinde satılmaktadır fakat arıza, yenileme veya diğer durumlarda tek olarak da satın alınabilir.