Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Motor Dişlileri

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice RUA12 Motor Pinyon Dişlisi

Nice Motor Dişlisi Otomatik kapı motoru dişlisi, yana kayar kapılar için olan otomatik kapı motorlarında, kapıya monte edilmiş kremayer dişliye geçen ve kapının ileri geri hareketi..

284,38TL

Kremayer DişliYana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça can alıcı bir noktaya sahiptir. Kaliteli kre..

45,00TL 50,00TL

Kremayer DişliYana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça can alıcı bir noktaya sahiptir. Kaliteli kre..

180,00TL 200,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Çelik Kremayer Dişli 12MM. (4 Metre Paket) Çelik Kremayer Dişli 12MM. (4 Metre Paket)

Kalın Kremayer DişliYana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça can alıcı bir noktaya sahiptir. Kalite..

318,60TL

Kalın Kremayer Dişli   Yana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça c..

79,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
BFT Ares 1000/1500 Motor İç Dişlisi (Eski Tip)

BFT Ares İç DişliEski tip BFT Ares 1000 ve 1500 motorları için iç dişlidir. Tamamı ile orijinal BFT yedek parçasıdır...

329,37TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Motor dişlileri dediğimiz parçalar, kremayer dişli ve otomatik kapı dişlisi isimleri ile de çokça bilinmektedirler. Bu parçalar motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayıp, kapının otomatik olarak hareket etmesini sağlayan temel parçalardır. Kapıya kaynak ile montelenen kremayer dişliler ile motor üzerinde ki motor üzerinde ki kremayer dişliler birbirlerine kenetlenir ve motorun döndürdüğü dişli bu şekilde kapıyı hareket ettirebilir. Tamamı ile paslanmaz ve son kalite çelikten üretilen bu parçalar uzun yıllar kapınızda sorunsuz şekilde hizmet verebilir. Bu kategori altında hem motor üzerinde ki dişli parçalarını hemde kapı üzerinde ki kremayer dişli parçalarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi