0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!
 • Ücretsiz Hızlı Kargo Nice Robus 600 Kapı Motoru (Kit Paket)
Stokta var NKIT0003

Nice Robus 600 Kapı Motoru (Kit Paket)

Nice
5 5 1 4

%100 Orjinal Ürün

Aynı Gün
Kargo

Vade Farksız Ödeme

Kapıda Ödeme İmkanı
2020-01-18 TRY 1820
 • KDV Dahil İndirimsiz Fiyat:
  2.367,08TL
  KDV Dahil İndirimli Fiyat:
  1.820,00TL

Mevcut Seçenekler:

Nice Robus 600


Nice Robus 600 diğer Nice Robus serisi kapı motorları arasında ortanca kardeş olarak yerini alıyor. Uzak doğu ürünleri ile kesinlike karşılaştırılmaması gereken, oldukça fonksiyonelgüvenli ve stabil bir sisteme, uzun bir kullanım ömrüne sahip olan bu otomatik kapı motoru, 600 kilograma kadar kapıları destekler ve rahatlıkla çalıştırabilir. Tam yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanan bu kapı motoru saatte 40 kez açılıp kapanabilir ve 600 kilogramın altındaki kapılarda bu değer dahada yükselebilir. Orta ağırlık dediğimiz 400 ila 600 kilogram arası bir kapısı bulunan müşteriler için uzun vadede oldukça ekonomik ve kaliteli bir çözüm olan Nice Robus 600 Türkiye'de en çok tercih edilen motorlardan biridir. Nice Robus 600 kit motoru Kapimotoru.com.tr güvencesi ve en uygun fiyat avantajları ile satın alabilirsiniz.


Kit Paket Ürün

Üründen maksimum verimi alabilmek, en doğru ve güvenli şekilde çalışmasını sağlamak için, tüm çevre aksesuarları ile birlikte kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Kit Paket ürünlerde, motora ait tüm çevre aksesuarlarını ve montaj elemanlarını ürünün yanında tam olarak satın almış olursunuz. Teker teker almaktan çok daha avantajlı bir fiyata geldiğinden nerdeyse tüm kullanıcılar bu şekilde ürünlere sahip olmakta ve sistemlerini tam verimli şekilde kullanmaktadır.
Nice Robus 600 ile Nice Rox 600 Motorlarının Farkı

Nice Robus serisi motorlar ile Rox serisi motorlar arasındaki farkları açıklamak gerekirse öncelikli olarak bahsedeceğimiz detay kullanım yoğunluğudur. Robus 600 saatte 40 kez aç/kapa yapabilirken Rox ise 20 kez ile yarı yarıya bir fark ile geride kalmaktadır. Diğer bir fonksiyonelite farkı ise akıllı engel tanıma sistemidir. Robus bir engel ile karşılaştığı anda engeli farkeder ve geri doğru kaymaya programlanır. Rox ise gücünün yettiği kadar itmeye çalışır ve bir süre sonra durur. (Bu sizi korkutmasın gücü insanlara zarar verecek kadar açık değildir) Sonraki farka gelirsek Robus, Rox'a göre iki katı daha hızlı ve ayarlanabilir hız seçeneklidir, buda oldukça büyük bir avantajdır. Son olarak ise Robus 12 metreye kadar kapıları rahatlıkla desteklemektedir Rox ise maksimum 7 metreye kadar kapasitelidir.


Yani kısaca kullanım alanlarına ve ihtiyaca yönelirsek, Nice Robus 600 daha çok orta ve yüksek trafikli siteler, ofisler veya fabrikalar gibi alanlarda sıkça kullanılır ve kolaylıkla bu gibi bölgelerdeki yükün altından kalkabilir. "Nice Rox 600" ise daha çok ev veya villa gibi bölgelerin bahçe kapıları için veya yoğunluğu düşük site, ofis kapıları için kullanılmaktadır.


Nice Robus 600 Kit Özellikleri

 • Yavaş başlama yavaş durma özelliği mevcuttur
 • Bluebus güvenlik sistemi ile donatılmıştır
 • Engel tanıma özelliği bulunması sebebi ile oldukça güvenlidir
 • 31 CM/S ile 16 CM/S arasında 6 kademeli ayarlanabilir hız
 • 24 Volt DC akım ile çalışmaktadır ve batarya bağlanabilir
 • Oview, Solemyo ve diğer birçok sistem ile senkronize çalıştırılabilir
 • Saatte 40 kez açılıp kapanabilen yapıda olup tam yoğun kullanıma uygundur.


Paket İçeriği

  Motor Özellikleri
  Garanti Süresi 2 Yıl
  Menşei İtalya
  Volt 24V
  Marka Nice
  Taşıma Kapasitesi 600 Kilogram
  Kayma Hızı 31 CM/S (Kademeli Ayarlanabilir)
  Maksimum Kapı Uzunluğu 12 Metre
  Motor Gücü 515 Watt
  Yoğun Kullanım Saatte 40 Aç/Kapa (Yüksek Yoğunluk)
  Engel Tanıma Özelliği Var (Hassas Tanıma)
  Yavaş Başla Yavaş Dur Özelliği Var

  Yorum Yap

  Not: HTML'e dönüştürülmez!
      Kötü           İyi

  Nice Robus 600 Kullanma Kılavuzu (Türkçe)