Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Geçiş Kontrol Sistemleri

Ücretsiz Hızlı Kargo
Anviz T5 Parmak İzi ve Mifare Kart Okuyucu Anviz T5 Parmak İzi ve Mifare Kart Okuyucu

Anviz T5 Kart ve Parmak İzi Okuyucu Anviz parmak izi ve kart okuyucu panel, son derece minimal ve şık tasarıma sahip, çözüm odaklı kaliteli bir üründ&uu..

1.177,44TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Borda MX-600 Parmak İzi Okuyucu

Borda Parmak İzi OkuyucuBorda MX-600 parmak izi okuyucu ürünü, hem kart hemde parmak izi ile çalışabilmektedir. 50.000 LOG kapasitesi bulunmaktadır ve 500 parmak izi, şifre ve kart..

1.003,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Borda MX-731 Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucusu   Borda MX-731 parmak izi okuyucu ürünü, hem kart hemde parmak izi ile çalışabilmektedir. 200 parmak izi, şifre ve kart hafızası i..

780,00TL

Cuppon SNEL EL Yanaşım Fotoseli (Temassız Sensör)

Cuppon El Yaklaşım Sensörü   Son derece pratik ve hijyenik olup el teması gerekmeden anahtarlama yapan bir üründür. Pratik ve hijyenik olmasıyla bir..

140,00TL 176,00TL

Mifare Kart (13,56 Mhz Akıllı Kart)

Temazsız Mifare Akıllı KartMifare kartlar birbirinden çeşitli birçok alanda kullanılabilen son derece pratik ve kullanışlı ürünlerdir. İçerisine 13,56 Mhz mikroçip ve mini bir yazı..

1,28TL 1,77TL

Proximity Kart (125 Khz)

Temazsız Proximity KartProximity kartlar geçiş kontrol sistemlerinde basit ve oldukça etkili çözümlerdir. Birçok alanda kullanılabilen ve hızlı bir şekilde giriş çıkışı kolay ve gü..

1,24TL 1,96TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Stargazer Metal Kütle Dedektörü (Loop Dedektör) Stargazer Metal Kütle Dedektörü (Loop Dedektör)

Metal Kütle DedektörüMetal kütle dedektörü yada loop dedektör isimleri ile bilinmekte olan bu ürün, üzerine gelen metal herhangi bir cismi algılayarak role çıkışı vermektedir. Otop..

559,01TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
MW-350 Şifreli Proximity Kart Okuyucu (Dış Mekan)

Proximity Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. MW-350 Şifreli proximity kart okuyucu ürünü sadece..

304,89TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
MW-350MF Şifreli Mifare Kart Okuyucu (Dış Mekan)

Mifare Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. MW-350MF Şifreli mifare kart okuyucu ürünü sadec..

340,57TL

Proximity Anahtarlık (125 Khz)

Temazsız Proximity AnahtarlıkProximity anahtarlıklar geçiş kontrol sistemlerinde basit ve oldukça etkili çözümlerdir. Birçok alanda kullanılabilen ve hızlı bir şekilde giriş çıkışı..

1,50TL

Busto LK-450 Şifreli Proximity Kart Okuyucu (İç Mekan)

İç Mekan Proximity Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. Busto şifreli proximity kart okuyucu..

199,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Busto PT12 Otomatik Kapı GSM Modülü

Busto PT12 GSM ModülüBusto PT12 ile bir arama sayesinde elektrikli kapı kilidi, kapı motoru, bariyer sistemleri gibi sistemleri aktif etmek mümkün. Tek arama ile istediğiniz y..

599,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Busto APT8 Otomatik Kapı GSM Modülü

Busto GSM Kontrollü Modül (Kilit - Motor - Bariyer)Busto APT8 ile bir arama sayesinde elektrikli kapı kilidi, kapı motoru, bariyer sistemleri gibi sistemleri aktif etmek mümkün. Te..

500,00TL

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)

Turnike Sistemleri


Turnike sistemleri, siteler, ofisler, devlet kurumları, spor salonları ve daha birçok yaya geçişinin kontrol altında tutulması gereken bölgelerde çok büyük rol sahibidir. Turnike sistemleri ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde uygulaması bulunan sistemlerdendir. Yaya trafiğine sadece belirli bir saat içerisinde izin verebilir, yada sadece kart ile geçişlere izin sağlayabilirsiniz. İster buton ile ister kumanda birbirinden farklı şekillerde çalıştırmak mümkündür. Turnike sistemleri, bu kadar esnek ve ekonomik şartlarda oldukları için geçiş kontrol sistemleri ürünleri arasında çok bilinenler arasındadır.


Kartlı Geçiş Sistemleri


Kartlı geçiş sistemleri, genellikle turnike sistemleri ile beraber sağlanmaktadır fakat ihtiyaca göre her sistemi kartlı geçiş olacak şekilde projelendirmek mümkündür. En çok turnike sistemleri ile tercih edilmesinin sebebi, izinli kullanıcının, herhangi bir vakit kaybı veya aksaklık olmadan direkt olarak geçişini sağlamasıdır. Ayrıca diğer sistemlere göre daha ekonomik, daha pratik ve son derecede ekonomik bir geçiş kontrol sistemidir diyebiliriz.


Plaka Tanıma Sistemleri


Plaka tanıma sistemleri ise turnike ve kartlı geçiş sistemlerinin aksine genellikle kollu bariyer sistemleri ile birlikte kullanılan, kartlı geçişe göre azda olsa daha masraflı fakat çok daha stabil, çok daha kolay, çok daha hızlı bir sistemdir. Araç bariyere yaklaştığı esnada, bariyerin altındaki kamera plakayı farkeder, okur ve sistemde bulunuyorsa geçişine izin verir. Saliseler içerisinde olan bu işlem ile kullanıcılar hiç bir sorun yaşamadan yollarına devam ederler. Plaka tanıma sistemleri fazla personeli olan şirketler veya hastaneler için sıkça tercih edilmektedir, bu sebeple önemli bir geçiş kontrol sistemleri alt birimidir.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi