2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Geçiş Kontrol Sistemleri

Stokta Yok
Anviz T5 Parmak İzi ve Mifare Kart Okuyucu Anviz T5 Parmak İzi ve Mifare Kart Okuyucu

Anviz T5 Kart ve Parmak İzi Okuyucu Anviz parmak izi ve kart okuyucu panel, son derece minimal ve şık tasarıma sahip, çözüm odaklı kaliteli bir üründ&uu..

7.383,05TL

Borda MX-600 Parmak İzi Okuyucu

Borda Parmak İzi Okuyucu   Borda MX-600 parmak izi okuyucu ürünü, hem kart hemde parmak izi ile çalışabilmektedir. 50.000 LOG kapasitesi bulunmaktadır ..

4.785,00TL

Yakında Stoklarda!
Borda MX-731 Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi Okuyucusu   Borda MX-731 parmak izi okuyucu ürünü, hem kart hemde parmak izi ile çalışabilmektedir. 200 parmak izi, şifre ve kart hafızası i..

793,22TL

Cuppon SNEL El Yaklaşım Fotoseli (Temassız Sensör)

Cuppon El Yaklaşım Sensörü   Son derece pratik ve hijyenik olup el teması gerekmeden anahtarlama yapan bir üründür. Pratik ve hijyenik olmasıyla bir..

805,42TL

Yakında Stoklarda!
Kontal YF El Yaklaşım Fotoseli (Temassız Sensör) Kontal YF El Yaklaşım Fotoseli (Temassız Sensör)

YF Yanaşım Fotoseli   Son derece pratik ve hijyenik olup el teması gerekmeden anahtarlama yapan bir üründür. Pratik ve hijyenik olmasıyla birlikte başta hasta..

1.174,58TL

Mifare Anahtarlık (13,56 Mhz Akıllı Anahtarlık)

Temazsız Mifare Akıllı Anahtarlık   Mifare anahtarlıklar birbirinden çeşitli birçok alanda kullanılabilen son derece pratik ve kullanışlı ürünlerdir...

11,75TL

Mifare Kart (13,56 Mhz Akıllı Kart)

Temazsız Mifare Akıllı Kart   Mifare kartlar birbirinden çeşitli birçok alanda kullanılabilen son derece pratik ve kullanışlı ürünlerdir. İçer..

10,07TL

Proximity Kart (125 Khz)

Temazsız Proximity Kart   Proximity kartlar geçiş kontrol sistemlerinde basit ve oldukça etkili çözümlerdir. Birçok alanda kullanılabil..

10,07TL

Metal Kütle Dedektörü   Metal kütle dedektörü yada loop dedektör isimleri ile bilinmekte olan bu ürün, üzerine gelen metal ..

2.772,00TL

MW-350 Şifreli Proximity Kart Okuyucu (Dış Mekan)

Proximity Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. MW-350 Şifreli proximity kart okuyucu ürünü sadece..

1.650,00TL

MW-350MF Şifreli Mifare Kart Okuyucu (Dış Mekan)

Mifare Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. MW-350MF Şifreli mifare kart okuyucu ürünü sadec..

1.650,00TL

Proximity Anahtarlık (125 Khz)

Temazsız Proximity Anahtarlık   Proximity anahtarlıklar geçiş kontrol sistemlerinde basit ve oldukça etkili çözümlerdir. Birçok alanda ..

7,92TL

Busto LK-450 Şifreli Proximity Kart Okuyucu (İç Mekan)

İç Mekan Proximity Kart Okuyucu   Birbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir &uum..

1.342,37TL

Busto PT12 Otomatik Kapı GSM Modülü

Busto PT12 GSM Modülü   Busto PT12 ile bir arama sayesinde elektrikli kapı kilidi, kapı motoru, bariyer sistemleri gibi sistemleri aktif etmek mümkü..

3.322,37TL

Busto PT16 Otomatik Kapı GSM Modülü

Busto PT12 GSM Modülü   Busto PT16 ile bir arama sayesinde elektrikli kapı kilidi, otomatik kapı motoru, bariyer sistemleri gibi sistemleri aktif etmek mü..

2.953,22TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 18 (2 Sayfa)

Turnike Sistemleri


Turnike sistemleri, siteler, ofisler, devlet kurumları, spor salonları ve daha birçok yaya geçişinin kontrol altında tutulması gereken bölgelerde çok büyük rol sahibidir. Turnike sistemleri ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde uygulaması bulunan sistemlerdendir. Yaya trafiğine sadece belirli bir saat içerisinde izin verebilir, yada sadece kart ile geçişlere izin sağlayabilirsiniz. İster buton ile ister kumanda birbirinden farklı şekillerde çalıştırmak mümkündür. Turnike sistemleri, bu kadar esnek ve ekonomik şartlarda oldukları için geçiş kontrol sistemleri ürünleri arasında çok bilinenler arasındadır.


Kartlı Geçiş Sistemleri


Kartlı geçiş sistemleri, genellikle turnike sistemleri ile beraber sağlanmaktadır fakat ihtiyaca göre her sistemi kartlı geçiş olacak şekilde projelendirmek mümkündür. En çok turnike sistemleri ile tercih edilmesinin sebebi, izinli kullanıcının, herhangi bir vakit kaybı veya aksaklık olmadan direkt olarak geçişini sağlamasıdır. Ayrıca diğer sistemlere göre daha ekonomik, daha pratik ve son derecede ekonomik bir geçiş kontrol sistemidir diyebiliriz.


Plaka Tanıma Sistemleri


Plaka tanıma sistemleri ise turnike ve kartlı geçiş sistemlerinin aksine genellikle kollu bariyer sistemleri ile birlikte kullanılan, kartlı geçişe göre azda olsa daha masraflı fakat çok daha stabil, çok daha kolay, çok daha hızlı bir sistemdir. Araç bariyere yaklaştığı esnada, bariyerin altındaki kamera plakayı farkeder, okur ve sistemde bulunuyorsa geçişine izin verir. Saliseler içerisinde olan bu işlem ile kullanıcılar hiç bir sorun yaşamadan yollarına devam ederler. Plaka tanıma sistemleri fazla personeli olan şirketler veya hastaneler için sıkça tercih edilmektedir, bu sebeple önemli bir geçiş kontrol sistemleri alt birimidir.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi