Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Geçiş Kontrol Sistemleri

Ücretsiz Hızlı Kargo
Anviz T5 Parmak İzi ve Mifare Kart Okuyucu Anviz T5 Parmak İzi ve Mifare Kart Okuyucu

Anviz T5 Kart ve Parmak İzi OkuyucuAnviz parmak izi ve kart okuyucu panel, son derece minimal ve şık tasarıma sahip, çözüm odaklı kaliteli bir üründür. 1.000 kişi ve 50.000 LOG kap..

989,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Borda MX-600 Parmak İzi Okuyucu

Borda Parmak İzi OkuyucuBorda MX-600 parmak izi okuyucu ürünü, hem kart hemde parmak izi ile çalışabilmektedir. 50.000 LOG kapasitesi bulunmaktadır ve 500 parmak izi, şifre ve kart..

916,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Borda MX-731 Parmak İzi Okuyucu

Parmak İzi OkuyucusuBorda MX-731 parmak izi okuyucu ürünü, hem kart hemde parmak izi ile çalışabilmektedir. 200 parmak izi, şifre ve kart hafızası ile ekonomik, işlevsel bir üründü..

699,90TL

Cuppon SNEL Yanaşım Fotoseli (Temassız Sensör)

Cuppon El SensörüSon derece pratik ve hijyenik olup el teması gerekmeden anahtarlama yapan bir üründür. Pratik ve hijyenik olmasıyla birlikte başta hastane ve alış veriş merkezleri..

176,00TL

YF Yanaşım FotoseliSon derece pratik ve hijyenik olup el teması gerekmeden anahtarlama yapan bir üründür. Pratik ve hijyenik olmasıyla birlikte başta hastane ve alış veriş merkezle..

139,90TL

Mifare Kart (13,56 Mhz Akıllı Kart)

Temazsız Mifare Akıllı KartMifare kartlar birbirinden çeşitli birçok alanda kullanılabilen son derece pratik ve kullanışlı ürünlerdir. İçerisine 13,56 Mhz mikroçip ve mini bir yazı..

1,28TL 1,77TL

Proximity Kart (125 Khz)

Temazsız Proximity KartProximity kartlar geçiş kontrol sistemlerinde basit ve oldukça etkili çözümlerdir. Birçok alanda kullanılabilen ve hızlı bir şekilde giriş çıkışı kolay ve gü..

1,72TL 1,96TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Setron 2 Çıkışlı GSM Kapı Açma Modülü

GSM Kapı Açma ModülüSetron GSM modülü sayesinde tüm otomatik sistemlerinizi bir mesaj yada bir arama yolu ile açabilecek, istediğiniz türden komut verebileceksiniz. Bu GSM kapı açm..

549,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
MW-350 Şifreli Proximity Kart Okuyucu (Dış Mekan)

Proximity Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. MW-350 Şifreli proximity kart okuyucu ürünü sadece..

249,90TL 263,14TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
MW-350MF Şifreli Mifare Kart Okuyucu (Dış Mekan)

Mifare Kart OkuyucuBirbirinden farklı birçok kullanım alanı için kullanılabilen, son derece pratik ve uzun ömürlü bir üründür. MW-350MF Şifreli mifare kart okuyucu ürünü sadec..

299,90TL 332,76TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Turnike Sistemleri


Turnike sistemleri, siteler, ofisler, devlet kurumları, spor salonları ve daha birçok yaya geçişinin kontrol altında tutulması gereken bölgelerde çok büyük rol sahibidir. Turnike sistemleri ihtiyaca yönelik olarak farklı şekillerde uygulaması bulunan sistemlerdendir. Yaya trafiğine sadece belirli bir saat içerisinde izin verebilir, yada sadece kart ile geçişlere izin sağlayabilirsiniz. İster buton ile ister kumanda birbirinden farklı şekillerde çalıştırmak mümkündür. Turnike sistemleri, bu kadar esnek ve ekonomik şartlarda oldukları için geçiş kontrol sistemleri ürünleri arasında çok bilinenler arasındadır.


Kartlı Geçiş Sistemleri


Kartlı geçiş sistemleri, genellikle turnike sistemleri ile beraber sağlanmaktadır fakat ihtiyaca göre her sistemi kartlı geçiş olacak şekilde projelendirmek mümkündür. En çok turnike sistemleri ile tercih edilmesinin sebebi, izinli kullanıcının, herhangi bir vakit kaybı veya aksaklık olmadan direkt olarak geçişini sağlamasıdır. Ayrıca diğer sistemlere göre daha ekonomik, daha pratik ve son derecede ekonomik bir geçiş kontrol sistemidir diyebiliriz.


Plaka Tanıma Sistemleri


Plaka tanıma sistemleri ise turnike ve kartlı geçiş sistemlerinin aksine genellikle kollu bariyer sistemleri ile birlikte kullanılan, kartlı geçişe göre azda olsa daha masraflı fakat çok daha stabil, çok daha kolay, çok daha hızlı bir sistemdir. Araç bariyere yaklaştığı esnada, bariyerin altındaki kamera plakayı farkeder, okur ve sistemde bulunuyorsa geçişine izin verir. Saliseler içerisinde olan bu işlem ile kullanıcılar hiç bir sorun yaşamadan yollarına devam ederler. Plaka tanıma sistemleri fazla personeli olan şirketler veya hastaneler için sıkça tercih edilmektedir, bu sebeple önemli bir geçiş kontrol sistemleri alt birimidir.