Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Emniyet Fotoselleri

Cuppon SFTS Fotosel Takımı

Cuppon Emniyet FotoseliCuppon fotosel takımı, uygulandığı bölgelerde güvenliği sağlamak ile yükümlü oldukça pratik bir üründür. Kapı motorları, bariyer sistemleri, makine bölümleri..

139,90TL

BFT Desme A15 Emniyet Fotoseli TakımıBFT Desme fotosel takımı, BFT motorlarında ve bariyer modellerinde kullanılan son derece hassas ve kaliteli bir emniyet fotoselidir. Güvenlik ç..

190,00TL 212,40TL

Nice BF Emniyet FotoseliPolikarbonat kaplama sayesinde son derece dayanıklı ve güvenlidir. Uzun yıllar hizmet verebilecek, işlevsel ve uzun ömürlü bir yapıdadır. Çalışma aralığı 30..

194,70TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice EPMB Fotosel Takımı Nice EPMB Fotosel Takımı

Nice EPMB Emniyet FotoseliPolikarbonat kaplama sayesinde son derece dayanıklı ve güvenlidir. Oldukça modern ve estetik tasarımı sayesinde bölgenize prestij katarken, olası kazaları..

247,80TL

Nice EPM Emniyet FotoseliPolikarbonat kaplama sayesinde son derece dayanıklı ve güvenlidir. Oldukça modern ve estetik tasarımı sayesinde bölgenize prestij katarken, olası kazaları ..

194,70TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)

Emniyet Fotoseli (Güvenlik Sensörü)


Emniyet fotoseli dediğimiz cihazlar, otomatik yana kayar kapılar, bariyer sistemleri ve diğer birkaç sistem için üretilmiş son derece fonksiyonel ve pratik cihazlardır. Amacı bölgedeki güvenliği sağlamak olan bu cihazların çalışma prensibinden kısaca bahsetmek gerekirse şu şekilde anlatabiliriz. Cihazlar birbirlerine karşılıklı şekilde monte edilirler ve bağlantıları kurulur. Birbirlerine kızılötesi ışınlar gönderirler ve motor bu şekilde çalışmaya programlanır. Araya bir insan, araba, kedi köpek veya herhangi birşey girerse ışınlar kesilir ve emniyet fotoselleri arasındaki bağlantı kopar. Bağlantı kopar kopmaz ana fotosel motora dur komutu gönderir ve sıkışma tehlikesi böylece en aza indirgenir.


Son derece kaliteli ve son teknoloji malzemeden üretilmiş bu cihazlara sisteminizde yer vermeyi hem üretici firmalar, hemde biz şiddetle tavsiye ediyoruz. Kolayca motora bağlanabilen, kablolu, kablosuz, reflektörlü ve çiftli modelleri bulunan emniyet fotoseli ürünlerini, en uygun fiyat seçenekleri ve Kapimotoru.com.tr güvencesi ile sitemizde bulabilirsiniz.


Sistemime Uygun Fotosel Takımını Nasıl Bulabilirim ?


En doğru fotosel seçimini, sahip olduğunuz ürünün kit paket sayfasını sitemiz üzerinden bularak ve açıklama kısmında ki paket içeriğini inceleyerek bulabilirsiniz. Bunun dışında bizlere iletişim bölümünden ulaşarak, 30 saniyelik kısa bir görüşmenin ardından gerekli fotoseli öğrenebilirsiniz.