Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

S.S.S

Sizler tarafından sıkça duyduğumuz, kafanızı kurcalayan tüm soruların yanıtını ilgili sekmeden bulabilirsiniz. Sorunuzun cevabını bulamıyorsanız, telefon yolu ile bizlere ulaşabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Kredi kartı kullanmayan müşterilerimiz için kapıda ödeme seçeneğimiz mevcuttur. Herhangi bir siparişi kapıda ödemek isterseniz, sabit olarak 12.90 TL ekstra ücret ödemektesiniz.
Kargo ücretimiz 250 TL ve üzeri alışverişlerinizde tamamı ile ÜCRETSİZDİR, altındaki alışverişlerde ise 7.90 TL'dir. Tüm siparişler (şimdilik) Sürat Kargo aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır.
Siparişiniz bize ulaştıktan ve kargoya verildikten hemen sonra size SMS yolu ile kargo takip numaranız iletilir. İlettiğimiz kargo takip numarası ile yada SMS üzerindeki link ile kargonuzun nerede olduğunu sorgulayabilirsiniz.
Kumandalar ve uyum meselesi hakkında açıklama yapmak gerekirse şöyle anlatabiliriz, herhangi bir markanın kumandası, sadece kendi kumanda alıcısı ile çalışmaktadır. Yani Nice marka bir kumanda alırsanız, sadece Nice ürünlerinde yada Nice alıcı ilave edilmiş ürünlerde çalıştırabilirsiniz. Bunun dışındaki ürünlerde çalışması mümkün değildir. Bu aynı şekilde diğer markalar içinde geçerlidir.
Motorların yada diğer ürünlerin arasındaki farkları net bir şekilde görmek istiyorsanız, ürün sayfasında sepete ekle butonunun alt kısmında yer alan karşılaştırma listesine ekle butonuna basarak ürünü karşılaştırma listenize ekleyebilirsiniz. Karşılaştırmak istediğiniz ürünleri bu işlemi yaparak listenize ekleyip, ardından listeye giderek detaylıca farklarını görebilirsiniz.
Ürünlerimiz kesinlikle orijinal ürünlerdir. Sattığımız birçok markanın onaylı bölge bayisi olarak çakma ürün satmamız zaten mümkün değildir. Ayrıca sattığımız ürünlerin çakma diye tabir ettiğimiz üretim şekilleri de zaten bulunmamaktadır, kimse tarafından satılması mümkün değildir. Çakmasının olduğunu söyleyen firmalar, pahalı fiyatlardan satmak için müşterinin aklını karıştırmaktadırlar.
Ürünü teslim alma, iade yada diğer sorunlarda satış birimimiz ile, bağlantı, kurulum ve diğer tüm teknik detaylar için ise teknik birimimiz ile detaylıca görüşüp, destek alabilirsiniz. Mesai saatleri içerisinde arama ve Whatsapp yolu ile tam destek sağlamaktayız.
Ürün sayfalarında incelediğiniz ürünün garanti süreleri yazmaktadır, fakat bu süreçler bizim tarafımızdan verilen garanti değil, distribütör firma yani markanın Türkiye dağıtıcısı tarafından verilen garanti süreleridir. Ürünün montajlandığı alana gelip teknik servis şeklinde işleyen bir garanti değildir. Arıza durumunda incelenmek üzere arızalı parça distribütör firmaya gönderilir ve uygun görüldüğü takdirde yerine yenisi yada tamir olmuş parça geri gönderilir. Ürünü bizden satın aldığınız ve faturası kesildiği an garantisi başlamaktadır. Ayrıca küçük arızalarda direkt olarak distribütör firma yerine bazı durumlarda bizim tarafımızdan da çözüm üretilebilmektedir.
Kapınıza uygun motoru seçebilmek için öncelikle 3 soruya yanıt vermelisiniz. Bunlar kapınızın kaç kilo olduğu, kapınızın kaç metre uzunlukta olduğu ve ne kadar yoğun kullanılacağı. Bu bilgiler neticesinde "Otomatik Kapı Sistemleri" kategorisine giderek, sol kısımda bulunan filtreleme seçeneklerini kullanarak ihtiyacınıza yönelik motoru bulabilirsiniz. Kafanız tamamı ile karışık, kesinlikle hangisi alacağınızı bilmiyorsanız, telefon ile bize ulaşarak sizin için en doğru motoru seçmemize yardımcı olabilirsiniz.
Montaj konusunda hizmetimiz belirli şehirler için bulunmaktadır. Bu hizmeti satın almak ve şehirleri görmek için, "Yana Kayar Kapı Sistemleri" kategorisinin altındaki "Yana Kayar Kapı Motoru Montaj/Kurulum Hizmeti" isimli hizmetimizi inceleyip, 749.90 TL bedel ile satın alabilirsiniz. Birçok bölgede alt bayimiz bulunmaktadır ve montaj konusunda sizlere tam destek olacaklardır.
Siparişinizi site üzerinden oluşturmanız, hem sürecin daha iyi işlemesi, hem kargonuzun hızlı çıkması, hemde takip etmek açısından en sağlıklısı olacağından, tavsiyemiz siparişinizi bizi arayarak yada Whatsapp üzerinden değil, site üzerinden sipariş yolu ile iletmeniz. Fakat kesinlikle yapamıyorum, hiçbir şekilde siparişi veremiyorum diyorsanız, telefon ile ulaşarak satış birimimiz tarafından siparişinizin oluşumunu sağlayabilirsiniz.
Kredi kartı ile ödemeleriniz Türkiye'nin en büyük Sanalpos altyapısı sağlayıcısı PayU üzerinden alınmaktadır. PCI-DSS ödeme güvenliği ve dolandırıcılık kontrollerinin yanı sıra 3D Secure ile alınan ödemeler tamamı ile güvenli ortamda gerçekleşmektedir. Bunun yanında sitemiz 256 Bit SSL Sertifikası ile korunmaktadır ve bilgileriniz oldukça hassas şekilde saklanmaktadır.
Bizden herhangi bir ürün aldığınız takdirde, bu ürünü size sattığımızın ve garantisinin başladığının bir kanıtı olarak fatura kesmekteyiz. Bu faturayı herhangi bir isime değil, sizin adınıza kesebilmemiz için devlet tarafından T.C kimlik numarasının fatura üzerinde belirtilmesi zorunlu kılınmıştır. Bizimde bu sebep ile sattığımız her sipariş de fatura kesebilmek adına T.C kimlik numaranıza ihtiyaç duymaktayız.
Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi