2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Otomatik Bariyer Kolları

Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre) Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA15 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

3.475,01TL

Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide S/M

Nice XBA19 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide bariyerler için uygundur. Wide serisi bariyerleri sitemiz üzerinde inceleyip kendi ..

2.641,01TL

Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA14 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

4.378,51TL

Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre) Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA5 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üze..

5.504,41TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Otomatik Bariyer Kolu

Otomatik bariyer kolu ürünleri yaşanan kazalar sebebi ile veya eskime durumlarından kaynaklı sıkça tercih edilen bariyer yedek parçası ürünlerindedir. Site girişleri, otopark girişleri, fabrika veya ofis girişlerinde sıkça tercih edilen ve kullanım kolaylığı ile oldukça rahat bir giriş çıkış kontrolü sağlayan otomatik bariyerler, günümüzde pek çok bölgede faaliyet sürdürmektedir. Birbirinden farklı markaların, birbirinden farklı uzunkluklara sahip bariyer kolu modelleri ile ihtiyaç halinde kullanıcıların kafası karışabilir. Distribütörü olduğumuz pek çok geçiş sistemi markasının bariyerleri için birbirinden farklu uzunluklarda bariyer kolu ürünlerini sizlere en uygun fiyatlardan sunuyor ve doğru kolu seçebilmeniz için yardımcı oluyoruz.

 

Nice, BFT, Came, Genius ve diğer pek çok markanın orijinal kollarını tüm uzunluklar ve modellerde en uygun fiyatlar ile sunuyoruz. Sitemiz üzerindeki filtreleme özelliğini kullanarak bariyerinize uygun kolu kolayca bulabilirsiniz. Otomatik bariyer kolu ürününüzü bulmakta sorun yaşıyorsanız bize Whatsapp hattımızdan veya telefon ile ulaşarak kolayca yardım alabilirsiniz.

 

Nice Bariyer Kolu

Nice bariyer kolu modelleri yeni seri bariyerler olan Wide ve eski seri bariyer olan Will olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. Wide bariyer kolu modelleri daha yuvarlak bir yapıda ve XBA isimlendirmesi ile sunulmaktadır. Will bariyer kolu modelleri ise diktörtgen yapılı ve WA isimli kollardır. İki ürün tipi içinde tüm uzunluklar, orijinal distribütör ürünü olarak stoklarımızda mevcuttur. Yeni model kollar kilogramdan çok daha avantajlı bir durumdadır.

 

BFT Bariyer Kolu

BFT otomatik bariyer kolu ürünlerinde iki tip kol mevcuttur. Eski tip AT kodlu modeller veya yeni tip olarak AQ kodlu modeller ile tüm BFT bariyer tiplerine uygun kolu bulabilirsiniz. Eski tipler diktörtgen yeni tipler ise daha yuvarlağımsı yapısı ile ayrışmaktadır. Yenilenen modellerde kilogramdan avantaj sağlanmıştır. İki ürün modeli içinde tüm uzunluklar, orijinal distribütör ürünü olarak stoklarımızda mevcuttur.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi