2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Bariyer Yedek Parça

Nice Bariyer Yayı

Nice Bariyer Yayı   Nice bariyer yayı, bariyerlerin iç aksamında bulunan bariyerin dengelenmesini ve kolay çalışmasını sağlayan yay ürünüdü..

1.813,95TL

Nice WİA10 Wide Bariyer Kol Aparatı

Nice WİA10 Wide Bariyer Kol Aparatı   Nice WİA10 bariyer kol aparatı, Nice markasının yeni bariyer serisi olan Wide için üretilmiş, bariyerin kol kısmını tutan b..

3.231,76TL

Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre) Nice XBA15 Kalın Bariyer Kolu (3 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA15 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

3.475,01TL

Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA19 Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide S/M

Nice XBA19 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide bariyerler için uygundur. Wide serisi bariyerleri sitemiz üzerinde inceleyip kendi ..

2.641,01TL

Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre) Nice XBA14 Kalın Bariyer Kolu (4 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA14 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üz..

4.378,51TL

Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre) Nice XBA5 Kalın Bariyer Kolu (5 Metre)
  • Nice Wide L
  • Nice S/M/L Bar

Nice XBA5 Bariyer Kolu   Nice XBA bariyer kolu modelleri Nice yeni seri Wide veya Bar serisi bariyerler için uygundur. Wide ve Bar serisi bariyerleri sitemiz üze..

5.504,41TL

Proway Q16 Sıvı Gres (500ML.)

Proway Sıvı Gres   Hareketli ve oynar tüm parçalarda üstün yağlama ve koruma sağlar. Genel amaç kullanımının dışında da, ağır iş makineleri ve f..

264,00TL

Gösterilen: 1 ile 7 arası, toplam: 7 (1 Sayfa)

Bariyer Yedek Parça


Kollu bariyer sistemleri alanında sıkça olmasa da arabaların kontrolünü kaybedip bariyere veya koluna vurma olayı sıkça olmaktadır. Bariyerlerde ki güvenlik unsurları en üst düzeye çekilmiş, akıllı sistemde oldukları için bu gibi çarpmalar genellikle çarpanların hatası oluyor. Bu gibi durumlarda bariyerin gövdesi, içinde ki herhangi bir parça veya kol değiştirilerek çözüme ulaşılabiliyor. Bizler, en çok kullanılan kaliteli markaların tüm iç yedek parçalarını bu kategori altında sizler ile buluşturuyoruz. En uygun fiyat güvencesi ile rahatlıkla orijinal parça satın alabilirsiniz. Kollar için bariyer kolları kategorisine gidebilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi