Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Bariyer Yedek Parça

Nice Bariyer Yayı

Nice Bariyer Yayı   Nice bariyer yayı, bariyerlerin iç aksamında bulunan bariyerin dengelenmesini ve kolay çalışmasını sağlayan yay ürünüdü..

423,00TL

Nice WİA10 Wide Bariyer Kol Aparatı

Nice WİA10 Wide Bariyer Kol Aparatı   Nice WİA10 bariyer kol aparatı, Nice markasının yeni bariyer serisi olan Wide için üretilmiş, bariyerin kol kısmını tutan b..

975,00TL

Nice XBA Bariyer Kolu (Tüm Uzunluklar)

Nice Bariyer Kolu (XBA)   Nice XBA bariyer kolu ürünü, yaşanan kazalar sebebi ile çokça tercih edilen bir üründür. Nice bariyer m..

540,00TL

Yakında Stoklarda!
Proway Q17 Sıvı Gres (500ML.)

Proway Sıvı Gres   Hareketli ve oynar tüm parçalarda üstün yağlama ve koruma sağlar. Genel amaç kullanımının dışında da, ağır iş makineleri ve f..

39,90TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

Bariyer Yedek Parça


Kollu bariyer sistemleri alanında sıkça olmasa da arabaların kontrolünü kaybedip bariyere veya koluna vurma olayı sıkça olmaktadır. Bariyerlerde ki güvenlik unsurları en üst düzeye çekilmiş, akıllı sistemde oldukları için bu gibi çarpmalar genellikle çarpanların hatası oluyor. Bu gibi durumlarda bariyerin gövdesi, içinde ki herhangi bir parça veya kol değiştirilerek çözüme ulaşılabiliyor. Bizler, en çok kullanılan kaliteli markaların tüm iç yedek parçalarını bu kategori altında sizler ile buluşturuyoruz. En uygun fiyat güvencesi ile rahatlıkla orijinal parça satın alabilirsiniz. Kollar için bariyer kolları kategorisine gidebilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi