Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Otomatik Kepenk Alıcıları

Otomatik Kepenk AlıcısıCuppon kepenk kumanda alıcısı yada kepenk kumanda alıcı kartı ürünü, tüm otomatik kepenk sistemleri ürünleri ile uyumlu şekilde çalışabilen son derece esnek ..

108,00TL

Fotosel Bağlanabilir Otomatik Kepenk Alıcısı   Otomatik Kepenk Alıcısı kolay montaj ve basit kuruluma sahip, tüm motorlu kepenk sistemleri ile uyumlu son derece pratik ..

95,00TL 125,00TL

Rolling Otomatik Kepenk Alıcısı   Otomatik Kepenk Alıcısı kolay montaj ve basit kuruluma sahip, tüm motorlu kepenk sistemleri ile uyumlu son derece pratik bir ür&u..

79,90TL 110,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı

Nice MC200 AlıcıNice MC200 kepenk alıcısı sayesinde, evinizde, ofisinizde bulunan her türlü kepenk, panjur ve benzeri ürünlere Nice kumanda modellerinin tanıtımını gerçekleştirebil..

418,90TL

Cuppon Butonlu Kepenk AlıcıKepenk ve panjurlar için alıcı görevi görmektedir. Kolayca bağlantısı sağlanabilir ve basit şekilde uygulanabilir bir kumanda alıcısıdır. 220V besleme il..

159,30TL

Cuppon SP-22 Panjur Alıcı

Cuppon Panjur Alıcı   Panjur, kepenk, otomasyon uygulamalarını yönetmek için alıcı kartı olarak bilinmektedir. Kepenk ve Panjur sistemleri için tüp m..

160,00TL

Cuppon Otomatik Kepenk Kumanda Alıcısı (SN-32)

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı   Cuppon otomatik kepenk kumanda alıcısı fiyatları ile ön plana çıkan bir üründür. Diğer ürünlerin aksine sa..

80,00TL

Cuppon TR-22 Plus Trafolu Alıcı

Cuppon Trafolu Alıcı   Kepenk ve panjurlar için trafolu alıcı görevi görmektedir. Kolayca bağlantısı sağlanabilir ve basit şekilde uygulanabilir bir kumanda..

165,00TL

Gösterilen: 1 ile 10 arası, toplam: 10 (1 Sayfa)

Kepenk Alıcı


Otomatik kepenk alıcıları 220V enerji girişli tüm kepenk motorları ile çalışabilen ürünlerdir. Herhangi bir markanın alıcısı kolayca takılmasının ardından o markanın kumandası sistemi çalıştırabilir hale gelir. Şifrelenmiş kodlu (Rolling) veya Fix kodlu modeller olarak ayrılmaktadırlar. Güvenliğin önemli olduğu bölgeler için Rolling kodlu ürünlerin tercih edilmesi, oluşabilecek tüm güvenlik sorunlarını sıfıra indirmektedir. Ayrıca fotosel veya flaşör içeren kepenkler için fotosel/flaşör destekli otomatik kepenk alıcısı ürünlerinin alınması gerekmektedir. Yerli, Uzak Doğu veya İtalyan gibi pek çok menşeili ürünümüz bulunmaktadır. İki kumandalı paket halinde satılan avantaj ürünlerden alım yaparak, son derece tasarruflu bir seçim sağlayabilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi