Sepet toplamınız, 200 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

200 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

200 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Bariyer Yedek Parça

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice Bariyer Yayı

Nice Bariyer YayıNice bariyer yayı, bariyerlerin iç aksamında bulunan bariyerin dengelenmesini ve kolay çalışmasını sağlayan yay ürünüdür. Otomatik bariyer yayı olarak da bilinir. ..

249,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice WİA10 Wide Bariyer Kol Aparatı

Nice WİA10 Wide Bariyer Kol AparatıNice WİA10 bariyer kol aparatı, Nice markasının yeni bariyer serisi olan Wide için üretilmiş, bariyerin kol kısmını tutan bölgeyi koruyan ve kolu..

399,90TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice XBA Bariyer Kolu (Tüm Uzunluklar)

Nice Bariyer Kolu (XBA)Nice XBA bariyer kolu ürünü, yaşanan kazalar sebebi ile çokça tercih edilen bir üründür. Nice bariyer modellerinin oldukça yaygın olması sebebi ile bariyer k..

360,00TL 460,20TL

Gösterilen: 1 ile 3 arası, toplam: 3 (1 Sayfa)

Bariyer Yedek Parça


Kollu bariyer sistemleri alanında sıkça olmasa da arabaların kontrolünü kaybedip bariyere veya koluna vurma olayı sıkça olmaktadır. Bariyerlerde ki güvenlik unsurları en üst düzeye çekilmiş, akıllı sistemde oldukları için bu gibi çarpmalar genellikle çarpanların hatası oluyor. Bu gibi durumlarda bariyerin gövdesi, içinde ki herhangi bir parça veya kol değiştirilerek çözüme ulaşılabiliyor. Bizler, en çok kullanılan kaliteli markaların tüm iç yedek parçalarını bu kategori altında sizler ile buluşturuyoruz. En uygun fiyat güvencesi ile rahatlıkla orijinal parça satın alabilirsiniz. Kollar için bariyer kolları kategorisine gidebilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimizden WhatsApp ile destek alın.
Ahmet Şenyiğit
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan Şenyiğit
Teknik Destek
Çevrimiçi