2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Motor Dişlileri

Nice Rox/Robus Motor Pinyon Dişlisi

Nice Motor Dişlisi   Otomatik kapı motoru dişlisi, yana kayar kapılar için olan otomatik kapı motorlarında, kapıya monte edilmiş kremayer dişliye geçen ve kapı..

1.260,00TL

Kremayer Kapı Dişlisi Yana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça can alıc..

252,00TL

Kremayer Dişli Yana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça can alıcı bir n..

966,00TL

Kalın Kremayer Dişli   Yana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça c..

2.108,00TL

Kalın Kremayer Dişli   Yana kayar kapı motoru ürünlerinde, motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayan kremayer dişli ürünleri, sistemde oldukça c..

544,00TL

BFT Ares 1000/1500 Motor İç Dişlisi (Eski Tip)

BFT Ares İç Dişli   Eski tip BFT Ares 1000 ve 1500 motorları için iç dişlidir. Tamamı ile orijinal BFT yedek parçasıdır...

1.293,15TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)

Motor dişlileri dediğimiz parçalar, kremayer dişli ve otomatik kapı dişlisi isimleri ile de çokça bilinmektedirler. Bu parçalar motorun kapı ile olan bağlantısını sağlayıp, kapının otomatik olarak hareket etmesini sağlayan temel parçalardır. Kapıya kaynak ile montelenen kremayer dişliler ile motor üzerinde ki motor üzerinde ki kremayer dişliler birbirlerine kenetlenir ve motorun döndürdüğü dişli bu şekilde kapıyı hareket ettirebilir. Tamamı ile paslanmaz ve son kalite çelikten üretilen bu parçalar uzun yıllar kapınızda sorunsuz şekilde hizmet verebilir. Bu kategori altında hem motor üzerinde ki dişli parçalarını hemde kapı üzerinde ki kremayer dişli parçalarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi