Sepet toplamınız, 300 TL veya daha üzeri bir miktar ise kargo için herhangi bir ücret ödemezsiniz.

300 TL üzeri ücretsiz kargo kampanyası TÜM ürünlerde geçerlidir!

300 TL ve üzeri tüm alışverişlerde KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Otomatik Kepenk Alıcıları

Cuppon Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası Cuppon Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası
  • Çok Satan Ürün

Otomatik Kepenk Alıcısı   Cuppon kepenk kumanda alıcısı yada kepenk kumanda alıcı kartı ürünü, tüm otomatik kepenk sistemleri ürünleri ile uyum..

278,80TL

DMR Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası (Fotosel ve Flaşör Bağlantılı) DMR Kepenk Alıcısı + 2 Kepenk Kumandası (Fotosel ve Flaşör Bağlantılı)
  • Çok Satan Ürün

Fotosel Bağlanabilir Otomatik Kepenk Alıcısı   Otomatik Kepenk Alıcısı kolay montaj ve basit kuruluma sahip, tüm motorlu kepenk sistemleri ile uyumlu son derece pratik ..

216,84TL 232,33TL

Nice MC200 Alıcı   Nice MC200 kepenk alıcısı sayesinde, evinizde, ofisinizde bulunan her türlü kepenk, panjur ve benzeri ürünlere Nice kumanda modellerin..

754,00TL

Nice TT1N Panjur Alıcısı

Nice TT1N Kepenk/Panjur Alıcısı Nice TT1N ürünü tüm kepenk ve panjur modellerinde alıcı görevi ile kullanılanbilen, kompakt küçük tasarım..

797,50TL

Cuppon Butonlu Kepenk Alıcı   Kepenk ve panjurlar için alıcı görevi görmektedir. Kolayca bağlantısı sağlanabilir ve basit şekilde uygulanabilir bir kumanda ..

240,00TL

Stokta Yok
Cuppon SP-22 Panjur Alıcı

Cuppon Panjur Alıcı   Panjur, kepenk, otomasyon uygulamalarını yönetmek için alıcı kartı olarak bilinmektedir. Kepenk ve Panjur sistemleri için tüp m..

244,26TL

Cuppon Otomatik Kepenk Kumanda Alıcısı (SN-32)

Otomatik Kepenk Alıcı Kartı   Cuppon otomatik kepenk kumanda alıcısı fiyatları ile ön plana çıkan bir üründür. Diğer ürünlerin aksine sa..

231,56TL

Gösterilen: 1 ile 9 arası, toplam: 9 (1 Sayfa)

Kepenk Alıcı


Otomatik kepenk alıcıları 220V enerji girişli tüm kepenk motorları ile çalışabilen ürünlerdir. Herhangi bir markanın alıcısı kolayca takılmasının ardından o markanın kumandası sistemi çalıştırabilir hale gelir. Şifrelenmiş kodlu (Rolling) veya Fix kodlu modeller olarak ayrılmaktadırlar. Güvenliğin önemli olduğu bölgeler için Rolling kodlu ürünlerin tercih edilmesi, oluşabilecek tüm güvenlik sorunlarını sıfıra indirmektedir. Ayrıca fotosel veya flaşör içeren kepenkler için fotosel/flaşör destekli otomatik kepenk alıcısı ürünlerinin alınması gerekmektedir. Yerli, Uzak Doğu veya İtalyan gibi pek çok menşeili ürünümüz bulunmaktadır. İki kumandalı paket halinde satılan avantaj ürünlerden alım yaparak, son derece tasarruflu bir seçim sağlayabilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi