0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Kumanda Alıcıları

Cuppon Kepenk Kumanda Alıcısı (Tek Alıcı)

Kepenk AlıcısıKepenk alıcısı ürünü, tüm otomatik kepenkler için hem ekonomik hemde oldukça kaliteli bir alıcı çözümüdür. Oldukça basit bir kurulumu olan bu kepenk kumanda alıcısı s..

80,00TL 118,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı

Nice MC200 AlıcıNice MC200 kepenk alıcısı sayesinde, evinizde, ofisinizde bulunan her türlü kepenk, panjur ve benzeri ürünlere Nice kumanda modellerinin tanıtımını gerçekleştirebil..

290,28TL

Nice OXİ Uzaktan Kumanda Alıcısı

Nice OXİ Kumanda AlıcısıÇok kullanışlı ve fonksiyonel bir kumanda alıcısıdır. Soketli yapısı sayesinde motora kolayca bağlanıp sökülebilir. İçinde kayıtlı olan kumandalar motor değ..

202,96TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Setron 2 Çıkışlı GSM Modülü

GSM ModülüSetron GSM modülü sayesinde tüm otomatik sistemlerinizi bir mesaj yada bir arama yolu ile açabilecek, istediğiniz türden komut verebileceksiniz. Geçiş sistemlerinde büyük..

497,96TL

Cuppon SN12 Kumanda Alıcısı (Tek Alıcı)

Cuppon SN12 Kumanda ModülüKumanda alıcısı ürünü, tüm otomatik sistemler için hem ekonomik hemde oldukça kaliteli bir alıcı çözümüdür. Oldukça basit bir kurulumu olan bu kumanda mod..

90,00TL

Cuppon Kepenk Kumanda Alıcısı (2 Kumandalı Paket)

Kepenk Kumanda AlıcısıKepenk kumanda alıcısı ürünü, tüm otomatik kepenkler için hem ekonomik hemde oldukça kaliteli bir alıcı çözümüdür. Oldukça basit bir kurulumu olan bu kepenk a..

119,90TL 141,60TL

Gösterilen: 1 ile 6 arası, toplam: 6 (1 Sayfa)
Uzaktan komut ile sistemi çalıştırmayı sağlayan, son derece pratik bir çözüm olan otomatik geçiş sistemleri kumanda alıcılarını bu kategori altında bulabilirsiniz. Nice alıcı, Faac alıcı ve BFT alıcı modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.