0
İNCELE! ARA! ÖĞREN!

Kumanda Alıcıları

Otomatik Kepenk AlıcısıCuppon kepenk kumanda alıcısı yada kepenk kumanda alıcı kartı ürünü, tüm otomatik kepenk sistemleri ürünleri ile uyumlu şekilde çalışabilen son derece esnek ..

99,90TL 119,90TL

Cuppon Otomatik Kepenk Kumanda Alıcısı (SN-32)

Otomatik Kepenk Alıcı KartıCuppon otomatik kepenk kumanda alıcısı fiyatları ile ön plana çıkan bir üründür. Diğer ürünlerin aksine sadece ekonomik değil, aynı zamanda son derece ka..

80,00TL 118,00TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı Nice MC200 Kepenk Kumanda Alıcısı

Nice MC200 AlıcıNice MC200 kepenk alıcısı sayesinde, evinizde, ofisinizde bulunan her türlü kepenk, panjur ve benzeri ürünlere Nice kumanda modellerinin tanıtımını gerçekleştirebil..

290,28TL

Ücretsiz Hızlı Kargo
Nice OXİ Uzaktan Kumanda Alıcısı

Nice OXİ Kumanda AlıcısıÇok kullanışlı ve fonksiyonel bir kumanda alıcısıdır. Soketli yapısı sayesinde motora kolayca bağlanıp sökülebilir. İçinde kayıtlı olan kumandalar motor değ..

202,96TL

Cuppon SN12 Kumanda Alıcısı (Tek Alıcı)

Cuppon SN12 Kumanda ModülüKumanda alıcısı ürünü, tüm otomatik sistemler için hem ekonomik hemde oldukça kaliteli bir alıcı çözümüdür. Oldukça basit bir kurulumu olan bu kumanda mod..

90,00TL

Gösterilen: 1 ile 5 arası, toplam: 5 (1 Sayfa)
Uzaktan komut ile sistemi çalıştırmayı sağlayan, son derece pratik bir çözüm olan otomatik geçiş sistemleri kumanda alıcılarını bu kategori altında bulabilirsiniz. Nice alıcı, Faac alıcı ve BFT alıcı modellerini detaylıca inceleyebilirsiniz.