2500 TL ve üzeri tüm siparişlerinizde KARGO BEDAVA!

2500 TL üzeri KARGO BEDAVA!

0
İNCELE! BİZİ TANI! ÖĞREN! ARA!

Motor Yedek Parça

Faac 740 İç Motor   Faac 740 modelinin gücünü aldığı motor bölümüdür. Sargılı ve korumalı şekilde kapı motorunun içerisinde ..

3.559,33TL

Faac Manuel Parçası   Faac 740 veya Faac 741 motorlarının, elektrik kesilmesi gibi durumlarda manuel şekilde çalıştırılabilmesi için, motoru manuel modu..

2.380,00TL

Faac 740/741 Manyetik Limit Switch (24 Numaralı Parça)

Faac Manyetik Limit Switch   Faac 740 veya Faac 741 motorlarının, kapının durma bölgesini ayarlamasında rol oynayan stop takımıdır. İç ve dış parçalar t&u..

2.205,00TL

Faac Motor Yan Kapaklar   Faac 740 veya Faac 741 motorlarının, yan kısımlarında bulunan yere sabitleyici vidaların paslanmaması ve diğer dış etkenlerden etkilenmemesi i&cced..

1.423,73TL

Faac Motor Kapağı   Faac motor kapağı, sert plastikten üretilmiş, motorun kontrol kartını ve diğer iç bileşenlerini koruyan, tasarımı tamamlayan önemli par&..

1.505,00TL

Faac Motor Pinyon Dişli   Motorun, kapıya kaynaklı veya vidalı kremayer dişliler ile bağlantısını sağlayan, pinyon dişli olarak adlandırdığımız parçadır. Karışımdan e..

2.135,60TL

Nice Kapı Motoru Durdurucusu Takımı (Sağ ve Sol Stop)

Nice Kapı Motoru Stop   Nice Motor Stop kapının durmasını sağlayan parçadır. Kapı, sınıra ulaştığında motordaki switch'e değer ve kapının durmasını sağlar. Kremaye..

805,00TL

Nice Kapı Motoru Switch Seti
  • Çok Satan Ürün

Nice Motor Switch Seti   Tüm Nice yana kayar kapı motoru modellerinde kullanılan, motorun durmasını sağlayan motor stop switch takımı. Bozulan yada kırılan switchler i&..

875,00TL

Nice Robus 600 Yedek Motor (İç Motor)

Nice Robus 600 İç Motor   Nice Robus 600 Yedek Motor yada Nice Robus 600 İç Motor ismi ile de bilinen bu yedek motor ürünü, Robus 600'ün g&..

4.620,00TL

Nice Robus/Rox Alt Sacı

Nice Robus/Rox Alt Sacı   Nice motorlarının altına koyulan, zemini sağlamlaştıran ve motorun daha uzun ömürlü olmasını sağlayan kaliteli bir metaldir. Bu sac..

320,00TL

Nice Rox/Robus Motor Pinyon Dişlisi

Nice Motor Dişlisi   Otomatik kapı motoru dişlisi, yana kayar kapılar için olan otomatik kapı motorlarında, kapıya monte edilmiş kremayer dişliye geçen ve kapı..

1.260,00TL

BFT Limit Switch Seti (Kayar Kapı Durdurucusu)

BFT Switch Seti (Limit Siviç)   Tüm BFT kapı motoru modelleri için geçerli olan ve kolayca değişimi sağlanabilen, en önemli yedek parça..

816,00TL

Nice Motor Manuel Anahtarı

Nice Kapı Motoru Manuel Anahtar   Nice yana kayar kapı motorları için elektrik kesilmesi gibi durumlarda motoru manuel hale getirmeye yarayan anahtar takımı. Tüm..

840,00TL

Nice RBA3/C Kontrol Kartı

Nice Robus Kontrol Kartı   Nice RBA3/C Kontrol kartı yada diğer bilinen adı ile Nice Robus 600 anakart kapaklı yapısı sayesinde, dış etkenlerden etkilenmeyen, son derece uzu..

6.510,01TL

Nice Robus Kapak Seti

Nice Robus 600 Motor Kapağı   Nice Robus kapak seti Robus 600 ve Robus 1000 motorunun, kontrol kartını ve diğer iç parçaları koruyan, alyan yardımı ile sö..

1.680,00TL

Gösterilen: 1 ile 15 arası, toplam: 39 (3 Sayfa)

Kapı Motoru Yedek Parça


Yana kayar kapılar her ne kadar oldukça uzun ömürlü olsalar da, 5 veya 10 sene gibi çalışma sürelerinden sonra ufak arızalar verebilirler. Bu gibi arızalarda sistemi tamamı ile yenilemek yerine sadece sorun tespiti yapılıp tek bir kapı motoru yedek parça ile sıkıntıya çözüm bulunabilir. Sizleri büyük masraftan kurtaran bu kapı motoru yedek parçaların tümünü bu kategori altında bulabilirsiniz. Türkiye'de, Nice yedek parça ve BFT yedek parça satışları oldukça kısıtlı ve bulunması bir hayli zor durumda. Biz Kapimotoru.com.tr olarak tüm markalarımızın, her parçasını sizler için sıfır motorlardan söküp, en uygun fiyatlar ile sizlere sunmaktayız.


Kendi kapı motorunuzu biliyorsanız eğer yukarıdan seçerek, o motor ile ilgili yedek parçaların tümüne ulaşabilirsiniz, böylelikle ihtiyacınız olan yedek parçayı daha kolay ve doğru olarak bulabilirsiniz.

Bize Yazın
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Temsilcilerimize şimdi bir mesaj gönderin, en kısa sürede dönüş sağlayalım!
Ahmet
Satış ve İşlemler
Çevrimiçi
Oğuzhan
Teknik
Çevrimiçi
Yaren
Muhasebe
Çevrimiçi